Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG BD390-problem

perdoch (34)|3.10.2010 21:06
Cawte,mam doma BluRay LG BD390 a napojil som nan externy HDD.Nakopiroval som tam DVD filmy a Divx filmy.Divx filmy mi prehraju bez problemov,lebo maju len jednu ikonu a DVD ich ma vela a mi to nechce prehrat.Existuje nejaky program,ako skomprimovat DVD film pod jednu ikonu,ale aby ostala kvalita a pod., nie ako to je klasicky napr. 20 suborov,dik za rady
vivid.sk (11472)|3.10.2010 23:00
viac "ikon" tam mas preto, pretoze to nepodporuje DVD ako take, ale vie to prehravat len "voby"

(teda predpokladam, pretoze takto to funguje aj pri samsungu a mam pocit ze LG a Samsung
maju v tomto spolocny vyvoj)

Ale k veci, prezen to cez DVD Shrink (vypni si v nastaveniach rozdelovanie suborov po 1GB), sprav reauthor a bez rekompresie ziskas za par minut 1 "velky" subor vob, ktory uz v pohode prehras. Rozluc sa s menu.
perdoch (34)|4.10.2010 16:12
[quote=vivid.sk;299500]viac "ikon" tam mas preto, pretoze to nepodporuje DVD ako take, ale vie to prehravat len "voby"

(teda predpokladam, pretoze takto to funguje aj pri samsungu a mam pocit ze LG a Samsung
maju v tomto spolocny vyvoj)

Ale k veci, prezen to cez DVD Shrink (vypni si v nastaveniach rozdelovanie suborov po 1GB), sprav reauthor a bez rekompresie ziskas za par minut 1 "velky" subor vob, ktory uz v pohode prehras. Rozluc sa s menu.[/quote]

Zdravim,chcem sa ti podakovat,skusil som to,presne tak ako si to napisal a funguje to na 100% a menu nepotrebujem,na co,vies uz stahujem MKV(Matrosku),cize HD filmy,ale mal som kopec filmov doma,co som mal stiahnutych este v DVD kvalite a na co napalovat,ked mam externy HDD,moc si mi pomol,este raz,fakt dik
petere33 (48)|4.10.2010 16:41
No já jsem měl doma BD570 (což je novější model) a ten teda VOBy přehrát nedokázal. Že by starší model uměl víc jak novější?
vivid.sk (11472)|4.10.2010 17:00
perdoch> rado sa stalo.
woland (305)|6.11.2011 09:37
Poradil by někdo!? V poslední době mi BD 390 s novym firmware vykopla (teady nedokazala spostit) již několik filmu v mkv. Bohužel bez hlášky o co jde. Problém vidím asi někde v kodeku ale o co přesně jde ne. Je nějaký rychlý prográmek kterým bych to překodoval do "standardu"? Neb. co s tím ?
jarino1978 (8045)|6.11.2011 10:46
šak tam nahraj späť starší FW a je po probléme.