Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Doba renderingu

Kamiil (45)|30.9.2010 20:01
Zdravím vás, měl bych dotaz, jestli je normální, že mi rendrování 7 minutového videa trvá dvě hodiny? Zdrojové video je grabované z pásky ve FullHD do formátu m2t, výstupní formát je v Sony Vegas 9 nastaven na Dvd Architect PAL widescreen video stream.

Mám 4 jádrový procesor Intel Core i7, umí Sony Vegas vůbec využít všech čtyř jader? Paměť mám 8GB.

Jsem z toho jelen :) Do kterých formátu renderujete, pokud chcete výsledné video nahrát na youtube a pokud jej chcete vypálit na DVD Video? :)

Děkuji moc za váš názor :)
jarod72pm (841)|30.9.2010 21:34
http://www.google.com/support/youtube/bin/answer.py?answer=55744&cbid=1f9o0fq70uesk&src=cb&lev=%20index

jinak podle toho co má kamera nebo zdroj lze pak v pinacle nebo jiném editoru nahodit do DVD
třeba avi do DVD je perfektní Convert XtoDVD
Pytkin (7947)|1.10.2010 00:16
kamil : tam nieco nebude v poriadku .. dynamic ram mas nastavene na 0 ? ale aj tak .. 7 min video , nemozes kodovat do DVD 2 hodiny ..
Kamiil (45)|7.10.2010 17:32
Tak už vím, čím to, že to tak trvalo, u každého klipu jsem vylepšoval konstrast a podobné věci, když rendruju holé vide tak jak jsem ho natočil, je to hned..
Saxel (2279)|8.10.2010 09:47
Kamiil:
To muselo být použito hódně filtrů, když ti rendering 7 minut do PAL DVD trval 2 hodiny s procesorem i7. Tos tam toho musel naházet víc, než jen "vylepšený kontrast". ;)
Kamiil (45)|9.10.2010 17:15
Fakt tam byl jen vylepšený kontrast a občas změny jasu u přechodu mezi klipy... nechápu, proč to trvá tak dlouho, nevím, jestli umí Sony Vegas využít všech 4 jader procesoru a jestli se to nemusí nějak nastavit.. a jestli umí využít všech 8GB paměti, protože u 15ti minutového videa mi to občas hodilo hlášku, že je nedostatek paměti!!!! Uááá nechápu to :( Asi si půjdu video rendrovat do NASA