Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Doba renderingu

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Zdravím vás, měl bych dotaz, jestli je normální, že mi rendrování 7 minutového videa trvá dvě hodiny? Zdrojové video je grabované z pásky ve FullHD do formátu m2t, výstupní formát je v Sony Vegas 9 nastaven na Dvd Architect PAL widescreen video stream.

Mám 4 jádrový procesor Intel Core i7, umí Sony Vegas vůbec využít všech čtyř jader? Paměť mám 8GB.

Jsem z toho jelen Do kterých formátu renderujete, pokud chcete výsledné video nahrát na youtube a pokud jej chcete vypálit na DVD Video?

Děkuji moc za váš názor
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele jarod72pm
    Registrace
    Feb 2007

http://www.google.com/support/youtub...b&lev=%20index

jinak podle toho co má kamera nebo zdroj lze pak v pinacle nebo jiném editoru nahodit do DVD
    třeba avi do DVD je perfektní Convert XtoDVD

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

kamil : tam nieco nebude v poriadku .. dynamic ram mas nastavene na 0 ? ale aj tak .. 7 min video , nemozes kodovat do DVD 2 hodiny ..

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Tak už vím, čím to, že to tak trvalo, u každého klipu jsem vylepšoval konstrast a podobné věci, když rendruju holé vide tak jak jsem ho natočil, je to hned..

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Kamiil:
    To muselo být použito hódně filtrů, když ti rendering 7 minut do PAL DVD trval 2 hodiny s procesorem i7. Tos tam toho musel naházet víc, než jen "vylepšený kontrast".

Nováček
    Registrace
    Sep 2010

Fakt tam byl jen vylepšený kontrast a občas změny jasu u přechodu mezi klipy... nechápu, proč to trvá tak dlouho, nevím, jestli umí Sony Vegas využít všech 4 jader procesoru a jestli se to nemusí nějak nastavit.. a jestli umí využít všech 8GB paměti, protože u 15ti minutového videa mi to občas hodilo hlášku, že je nedostatek paměti!!!! Uááá nechápu to Asi si půjdu video rendrovat do NASA

Podobná témata

1. LCD: servisní mod-doba provozu-samsung 46D8000
    Od pavelmika v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 02-10-2011, 12:13
  2. samsung a doba pustenia
    Od tino2 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-04-2009, 15:53
  3. CzechLink a doba příjmu.
    Od imaster v sekci DVB-S
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-03-2008, 03:27
  4. Kdy použít při renderingu VBR a kdy CBR ?
    Od yaso v sekci Editace videa
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 27-09-2006, 12:49
  5. Doba trvani vytvareni DVD v DVD Architect 2.0
    Od Buller v sekci Mastering
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 15-11-2004, 18:51