Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic TX-L37G20E

Moci (3)|28.9.2010 21:37
Dobrý den,
na internetu se mi zalíbila tato televize a i funkčně mi přijde jako dobře vybavená. Akorát jsem se Vás chtěl zeptat, zda tato televize umí zobrazit titulky s českou diakritikou? Nebo se to musí nějak speciálně nastavovat jako tomu tak občas je u jiných televizorů? Chtěl bych využít právě USB portu pro připojení externího disku..
matusco (376)|29.9.2010 11:55
[quote=Moci;298501]Dobrý den,
na internetu se mi zalíbila tato televize a i funkčně mi přijde jako dobře vybavená. Akorát jsem se Vás chtěl zeptat, zda tato televize umí zobrazit titulky s českou diakritikou? Nebo se to musí nějak speciálně nastavovat jako tomu tak občas je u jiných televizorů? Chtěl bych využít právě USB portu pro připojení externího disku..[/quote]

Zober disk/usb kluc, nahraj si nan testovaciu vzorku filmov a hybaj skusat do kamennej predajne...

Nakoniec zistis, ze prave tvoj disk telka nezoberie, alebo ze budes mat iny problem (ovladanie, uziv. privetovost a pod.) a kupis si radsej S-radu + externy prehravac :-)

Nechce sa mi hladat, ale myslim ze vo fore s plazmami G20 je o tom cosi popisane. Teoreticky co zvlada plazma g20 by malo aj lcd g20, ale pred kupou by som si to radsej overil osobne.