Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ifo Edit

gementricxs (13)|15.2.2005 21:22
Neexistuje měkdo na netu DOBREJ navod na IfoEdit?? Ja jsem se pokousel ripnout dvd s filmem hogo fogo homolka (offic. verze sice je uz DVD5, ale byl to jedinej film, kterej mam na disku). Potreboval bych poradit trosku s tim menu, kdyz dam dvd play(ve shrinku), tak to napise nakou chybu navigace, takze jsem to nekde posral. Jestli teda nekdo muzete poradit, jak tento konkretni film upravit, byl bych rad.
Jde mi o to:
1. zachovat menu
2. nechat film
3.nechat bonusy-rozhovory, fotogalerie (to se mi nak nepovedlo, tak hlavne s timdle bych chtel poradit)
4.vyhodit uvodni znelku ceskeho videa a ty dalsi co tam maj (to vypada, ze se to povedlo)
5. vyhazet reklamu na jiny dvdcka (povedlo)
6. smazat nefunkcni linky v menu ( to jsem nakonec zvladnul pres MenuEdit)

Takze krome toho ze se mi tam nepovedly dat ty bonusy, tak mi Powerdvd zacina prehravat rovnou film, neskoci do menu (v puvodnim jde do menu, ale predtim jsou ty reklamy na ceske video, nebo neco takovyho)-v ifu je nastavenej jump na title 2, stejne jakov tom zdrojovym
a kdyz dam dvdplay v ifo editu, tak napise spatnou navigaci(neco v tom smyslu)

jestli mate teda nekdo to dvd doma a byl by jste ochotne tomu chvilku a venovat rict jak to mam udelat, aby to slo, bylo by to supr




nebo treba odkaz na nejakej dobrej navod, zkousel jsem navod na doom9.org, a dopadlo tak jak pisu.
mirekv (7169)|15.2.2005 21:28
gementricxs
Na ty warningy, reklamy a upoutávky zkus DVDRemake.
doxa (58)|16.2.2005 03:11
Ja jsem nasel zatim jen tohle http://www.cdr.cz/a/1865/3, neco se z toho da vycist...
denisa (113)|16.2.2005 07:13
doxa
Podívej se na datum, kdy to bylo napsáno.

gementricxs
Zkus ten DVDReMake, co ti radí mirekv (tos mě fakt překvapil). Uděláš s ním body 1.-6.

v ifu je nastavenej jump na title 2
V jakém ifu? Co se bude přehrávat první je ve First-play.
furty (2)|19.2.2005 13:35
Skusal som ReMake 2.6.2 aby som odstranil nejake blokovania ako presuvanie filmu a preskocenie reklam. Pouzil som Enable All Operation a vytvoril DVD. Ale vygenerovane DVD sekne asi v 20min a zvysok filmu nejde. Poradte kde moze byt problem, zeby verzia ReMake? V IfoEditu mi pise ze je Prohibited iba Angle a pritom presuvanie filmu a zrychlovanie nefunguje.
Co s tym? :-?
denisa (113)|19.2.2005 15:01
DVDReMakePro 2.6.2. mi nějak zlobila. Někdy placka fungovala jindy ne. Vyexportovaný DVD neuměl po sobě otevřít (to vyzkoušej). To bude pravděpodobně i příčina tvých problémů. Nyní je k mání verze 2.6.4. ta se zdá být v pohodě (alespoň u mě).
Nejen na odstranění warningu, ale i třeba nepotřebných stran menu, používám "Hide block" (Ctrl+H). Takhle se dají odstranit i bonusy.
mirekv (7169)|19.2.2005 15:28
denisa
"mirekv (tos mě fakt překvapil)."

Já? Proč?
denisa (113)|19.2.2005 16:25
mirekv
Nečekala jsem to od tebe.
mirekv (7169)|19.2.2005 16:35
denisa
:-?
denisa (113)|19.2.2005 16:43
mirekv
Tak promiň, já to nemyslím zle.
:BB:

Ale https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=2111
tady si napsal.
[quote=mirekv]mouty
žádné menu - nejlepší menu! :-D[/quote]
Proto se divim. :-)
mirekv (7169)|19.2.2005 17:11
denisa
Já vím, že ne. :-)
Jenže pokud se mi po načtení hned objeví menu, kliknu na film a jede to, proč ne? Dobře víš, že mě štvaly ty sr***y před menu.
denisa (113)|19.2.2005 17:18
mirekv
Mě vadí i ty sr***y co jsou v hlavnim filmu na začátku. Ještě že to DVDReMake umí vystříhat.
mirekv (7169)|19.2.2005 17:41
denisa
Sice jde to, ale to už k tomu filmu jaksi patří, to před menu rozhodně ne!
furty (2)|19.2.2005 17:44
Denisa, diky za pomoc. Mal som ale full verziu iba 2.5.3 a problem je vyrieseny. Takze asi chyba vo verzii 2.6.2. Vygenerovane DVD uz ide v poriadku, da sa preduvat, teda aj Enable all operation je v poriadku. Diky :-)-
Sekáč (60)|19.2.2005 20:32
gementricxs
IfoEdit uz zacina byt na odstranovani log a warningu tak trochu out. Vyzkousej PgcEdit, na ty nezadouci casti funkci Kill Playback a ten Jump to Title 2 zmen trebas na Jump to Title menu. Je to otazka jedne dvou minut... :-)