Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jaké multimediální centrum má displej použitelný pro navigaci?

Tangero (1)|22.9.2010 09:27
Zdravím, mám otázku, na kterou mi ne a ne odpovědět studium specifikací. Chtěl bych nějaké "multimediální centrum", jenže potřebuju, aby přehrávalo především MP3 a to tak, abych byl schopen si na něm hudbu najít i bez zapnuté televize. Tedy aby mělo použitelný displej, který pomůže projít ke kýženému albu. Jenže zrovna tohle recenze nikdy moc nezachycují. Poradíte?

Moje požadavky:
- displej, který zobrazí jméno adresáře a písničky, prostě zvládne navigaci v adresářích
- přehrávání běžných audio/video formátů a českých titulků (1080 není nutné)
- přímo připojitelné reproduktory
- vlastní disk nebo připojitelný přes USB
- výhodou je připojení do sítě přes WiFi/ethernet (pokud nemá, nutný usb vstup)
- výhodou je DVB-T tuner pro nahrávání pořadů (není nutné)

Proč to: pro přehrávání hudby nechci pouštět ani PC (nevyhovuje tedy Squezebox), ani televizi. Zbytek funkcí už je pro mne poměr cena výkon. Doporučte prosím, co by stálo za úvahu.
Leroj (85)|22.9.2010 11:07
koukni se na Popcorn Hour C-200, sice ho nemám, ale taky jsem něco takovýho hledal a skončil jsem u něj.
nevím jak to myslíš s tím připojením beden - určitě budeš potřebovat aktivní sestavu s digitálním vstupem nebo nějaký zesilovač/receiver
rado101k (298)|24.9.2010 07:11
Skor by som pre tvoje potreby doporucil Tvix HD M-6600N,

podporuje az 6 usb pripojenych zariadeni
da sa do neho vlozit 3,5" HDD
da sa dokupit Dvb-t tuner
ma vstavanu Wifi
ma sietove pripojenie

http://www.hdshop.sk/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=68&Itemid=1
arkij (540)|24.9.2010 09:27
Zkus se podávat na tohle, jestli Ti bude vyhovovat:

http://www.umax.cz/index.php?modul=produkty&strana=seznam&skupina_zbozi=DH-IAMM&kategorie=DH

Kolega si ho nedávno kupoval a vypadalo to docela dobře. HDD si do toho můžeš dát jaký chceš, MP3 se zobrazují na display a TV nemusí být zapnutá a má to DVB-T tuner.

Chvíli jsem ho zkoušel a teď jsem se rozhodl, že ho pořídím