Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ShowBox HD-5000 Vitamin -zkušenosti a názory

Petr5555 (19)|14.9.2010 01:36
Protože jsem velmi spokojen s SD příjmačem ShowBox S 500, tak uvažuji o koupi HD příjmače ShowBox HD-5000 Vitamin. Pokud máte nějaké zkušenosti s tímto HD příjímačem tak se prosím podělte. Přijimám programy z Astry 19 a 23 st.-Skylink.Chci nahrávat pořady z Nova HD.(Pro nahrávání v SD používám DVD-HDD recorder Sony).
Jak jste s Vitamínem spokojeni a co umí?
servi (11)|15.9.2010 20:02
Varuji. Jsem otrávený, naštvaný, zkrátka na....ý. Je to přístroj na kterém se někdo jako učí, stabilnější verze SW v nedohlednu a nové stále spíš k horšímu. Už mi dochází trpělivost skákáním k vypínači po soustavném zamrzání, nedělá co by měl, nahrávání se podaří podle nastavení hvězd apod. HW asi dobrý, ale k čemu je, když to neumí uvnitř komunikovat. Dnes, kdybych vybíral tak se zdaleka vyhnu.
vivid.sk (11472)|15.9.2010 21:00
Snad nebude problem, ak ta nasmerujem na originalne openbox/showbox forum, kde najdes kopu informacii ohladom Vitamina HD.
http://www.openboxforum.cz/
losos (2977)|15.9.2010 21:32
Já bych ti zase rád doporučil věnovat pozornost Arivě 200 HD. Již s posledním firmware V1.07B1patch funguje jako sat. přijímač spolehlivě i s různými emu (i emus) a právě včera pro ni vyšel nový testovací firmware, který obsahuje různé multimediální funkce. Majitelé tohoto přijímače jej právě testují a zkušenosti s ním popisují na Ab-fóru v sekci Diskuse... - je zajímavé to sledovat... ;)

Závěr : pokud se zdaří toto multimediální firmware správně zdokonalit (a není důvod tomu nevěřit), bude Ariva 200 HD za pouhých asi 2.600 Kč opravdu velmi úspěšný stroj. A právě proto tě na něj upozorňuji...