Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Win7 ovladače pro HX-E2 (Edius 5)

HX-E2 (1)|13.9.2010 21:14
Ke střihu videa používám software Canopus Edius 5 a vlastním střižnu HX-E2. Problém nastal, když jsem se pokusil použít to samé místo na Win XP na Win7. Pro desku HX-E2 jsem totiž bohužel neobjevil ovladače, které by na Win7 fungovaly. Potřeboval bych sehnat verzi ovladačů novější než 4.09 nebo případně sehnat někoho, kde má verzi EDIUSu 5.1, který by mohl tyto ovladače mít již v sobě, pravděpodobně ve složce instal/HX-E2.
Děkuji předem za radu a případnou pomoc.
cora (7)|28.1.2011 16:36
[quote=HX-E2;296700]Ke střihu videa používám software Canopus Edius 5 a vlastním střižnu HX-E2. Problém nastal, když jsem se pokusil použít to samé místo na Win XP na Win7. Pro desku HX-E2 jsem totiž bohužel neobjevil ovladače, které by na Win7 fungovaly. Potřeboval bych sehnat verzi ovladačů novější než 4.09 nebo případně sehnat někoho, kde má verzi EDIUSu 5.1, který by mohl tyto ovladače mít již v sobě, pravděpodobně ve složce instal/HX-E2.
Děkuji předem za radu a případnou pomoc.[/quote]

pokud je to ještě aktuální, máš to v příloze, označení E1 se neděs, Ediusové v tom maj nějakej bordel, i ve Win7 se to hlásí 3mi jmény ...