Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: Hledání dokonalého SET-TOP-BOXU

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2010

Dodatek dalších zkušeností:

Musím poopravit pér věcí,protože delším použiváním lépe přístroj poznáváte.

Při přehrávání je možné zmačknout tlačítko Info a tím se zobrazí ne lišta ale šedý obdelníček ve kterém jsou potřebné informace o přehrávané nahrávce.To je hlavně ,časová stopa ktrá se ukazuje při rychlém posuvu který muže být až 36 krát.Je možné vyvolat i GOTO ,pro přímé zadání místa času kde chcete začít přehrávat nahraný pořad.Přístroj si pamatuje místo kde jste třeba film přerušil a opustil .Dobrá věc.

Na dálkovém ovladači volnější víko jednoduše opraveno,opatrným ohřátím a vyhnutí maličké západky, která zajištuje víčko proti vysunutí a vše je v nejlepším pořádku.

Při opouštění v menu tlačítkem EXIT zacházejte opatrně,nesnažte se tlačit silou na tlčítko,to nepomuže, někdy trvá déle než se z menu dostanete,je to hlavně po přehrání multimedia a nahraného řadu.V tuhle chvíli to vyžaduje přesné nasměrování a raději co neblíže k přístroji.
    Jinak citlivost dálkového ovládání je velmi dobrá.

Po spuštění přístroje trvá asi 7-10 s než se dioda z červené změní na zelenou a hlavně než se zobrazí potřebný pořad trvá další potřebné vteřiny,proto zase opatrně s tlačítky.Nezničte si ho za týden.
    Ovladač je normální velikosti a je na něm hodně tlačítek co je dobré pro přímé vyvolání funkcí
    bezvadné je že znaky jsou na ovladači a ne na tlačítkách,to zaručuje dlouhou viditelnoust nápisu ,jen jsou nahoře popsaná tlačítka 0-9 ,kurzor,šipky,POVER a MUTE.

Na závěr ,když už musíte dokoupit SET-TOP-BOX k starší TV, tak doporučuji HD přijímače s možností PVR a přehrávání multimedii.Povýšíte starou TV o několik generací.!!
    Naposledy upraveno uživatelem Saidxxx: 18-12-2010 v 22:49
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Saidxxx Zobrazit příspěvek
    Dodatek dalších zkušeností:

Musím poopravit pér věcí,protože delším použiváním lépe přístroj poznáváte.

Při přehrávání je možné zmačknout tlačítko Info a tím se zobrazí ne lišta ale šedý obdelníček ve kterém jsou potřebné informace o přehrávané nahrávce.To je hlavně ,časová stopa ktrá se ukazuje při rychlém posuvu který muže být až 36 krát.Je možné vyvolat i GOTO ,pro přímé zadání místa času kde chcete začít přehrávat nahraný pořad.Přístroj si pamatuje místo kde jste třeba film přerušil a opustil .Dobrá věc.

Na dálkovém ovladači volnější víko jednoduše opraveno,opatrným ohřátím a vyhnutí maličké západky, která zajištuje víčko proti vysunutí a vše je v nejlepším pořádku.

Při opouštění v menu tlačítkem EXIT zacházejte opatrně,nesnažte se tlačit silou na tlčítko,to nepomuže, někdy trvá déle než se z menu dostanete,je to hlavně po přehrání multimedia a nahraného řadu.V tuhle chvíli to vyžaduje přesné nasměrování a raději co neblíže k přístroji.
    Jinak citlivost dálkového ovládání je velmi dobrá.

Po spuštění přístroje trvá asi 7-10 s než se dioda z červené změní na zelenou a hlavně než se zobrazí potřebný pořad trvá další potřebné vteřiny,proto zase opatrně s tlačítky.Nezničte si ho za týden.
    Ovladač je normální velikosti a je na něm hodně tlačítek co je dobré pro přímé vyvolání funkcí
    bezvadné je že znaky jsou na ovladači a ne na tlačítkách,to zaručuje dlouhou viditelnoust nápisu ,jen jsou nahoře popsaná tlačítka 0-9 ,kurzor,šipky,POVER a MUTE.

Na závěr ,[COLOR=red]když už musíte dokoupit SET-TOP-BOX k starší TV, tak doporučuji HD přijímače[/COLOR] s možností PVR a přehrávání multimedii.[COLOR=red]Povýšíte starou TV o několik generací[/COLOR].!!

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2010

Koukněte se kolik LED TV a Plazmových TV dokáže nahrávat !! A hlavně, když nahrává jestli umí přehrát MKV soubory ,obojí nikdy!!

Takže ,tahle maličká škatulka vede .

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Ale to jo, jenom mě rozesmálo, že HD přijímač povýší starou TV o několik generací, když ve skutečnosti bude výstup z toho HD přijímače do staré TV stejně jenom v SD

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2010

To je jasné ,že to nebude v HD,i tak ale je přez SCART moc pěknej obraz.Fakt mě tenhle přístroj moc překvapil a proto se o něm tolik rozepisuji.

Mám v plánu koupit nějakou tu LED TV zatím se rozhoduji o značce ,to není duležité,ale tam jsem narazil na jednu věc.
    Každá tahle nová TV má jenom jeden tuner,tak i když bude umět nahrávat ,tak musím koukat zase jen na ten jeden program.Značná nevýhoda a nedostatek.

Tuhle malou mašinku doplním k té nové TV a mám najednou dvoutuner a je to.Mohu v pohodě nahrávat a koukat na něco jiného.

Opravdu se hodí k nové TV a zrovna tak ke staré plazmě nabo LCD tak i k CRT TV.
    Jsou další modely na trhu jen o nich vim moc málo.Jedině je koupit a odzkoušet.
    Naposledy upraveno uživatelem Saidxxx: 18-12-2010 v 23:55

Je tu občas
    Registrace
    Jan 2010

Koukám že jsem zde dlouho nebyl. Zatím žiju ale technika odchází , né že by nefungovala , ale pokrok jde dopředu a vše co jsem koupil k TV jako TV box DVB-T mám v krabici, protože jsou bohužel jiné normy vysílání DVB-T2 a ještě k tomu s kodekem H.265/HEVC.
    Jsou na ředě nové Set -top- boxy , televize zatím zůstaly na místě ale bez signálu. Je čas vyčkat na lepší ceny , jen si říkám kolikrát to budu muset ještě měnit než vyhodím všechny televize.
    v roce 2014 jsem koupil novou VT LG 55 860V-LA , https://www.lg.com/cz/televizory/lg-...V-cinema-3d-tv , jenže očekávaná DVBT 2 se po čase změnila na DVBT2 s kodekem H.265/HEVC. .A zase jsem v háji zeleném. Sice je to příjem záložní v obýváku ale pokoje pro hosty (dědi a vnuci a pravnuci) budu muset zase dokoupit něco za rozumnou cenu.

Zdraví Vás všechny příznivce tohoto fóra, a ať nás ten COVID-19 nesežere.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. hledani spolehliveho DVB-T s USB record
    Od milka2 v sekci DVB-T
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-01-2011, 20:35
  2. Hledání portů s TV kanály
    Od panther7 v sekci IPTV
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 28-01-2010, 22:20
  3. Výběr set-top-boxu