Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Leadtek WinFast TV2000 XP Expert - zvuk je iba vľavo

abannon (0)|15.2.2005 00:51
mam vsetky najnovsie drivery, win XP SP1, pribaleny i najnovsi soft (odinstalovany i nainstalovany parkrat) k Leadtek WinFast TV2000 XP Expert na pozeranie TV, 5+1 repro Creative

doteraz bolo vsetko ok, ale musel som reinstall XP a odvtedy mi hra (i nahrava) TV i RADIO len vlavom repro (trochu v strede) . Pritom test repro a aj v inych aplikaciach je ok, vyzera to, ze je to problem len tohoto jedneho prg. Neviem co robit, uz som to sto krat reinstall, vycistil i registre, nainstal. a stale rovnako. AudioDevice je urcene spravne. :-((

DAKUJEM!


p.s. a este daco, pri instalacii je raz volba kde sa mam rozhodnut medzi 2 instalaciami, bohuzial neviem vo co go, viem ze ta 2 moznost je daka IVI (no skusal som oboje)
Ivo Mašek (10205)|15.2.2005 08:45
Jsou samozřejmě "lepší" - novější softy, a mnoho uživatelů je s nimi spokojeno. No, já používám ten z CD, nemám s ním žádné problémy. Nevidím důvod upgradovat na něco jiného. Řídím se heslem jednoho francouzského architekta: neopravuj to, co bezvadně funguje.

S tím zvukem: regulérně odinstaluj tv aplikace, proveď restart OS a opět nainstaluj tv kartu. Pokud možno s přiloženého CD. To je základ. Až ten ti bude fungovat, můžeš si hrát dál.
abannon (0)|16.2.2005 01:19
Ahoj, no nemam nic noveho, vsetko rovnako - vsetko som spravil ako si poradil, akurat sa mi preladili inak kanaly. Zvuk - stale vlavo. Nenapada Ti este daco prosim?
Ovladam ho cez Aux - ten ked dam "vpravo" TV stichne - ak je vlavo, je to logicky ok
Doom (2331)|16.2.2005 13:52
mno. pokud máš na své zvukovce víc než jeden vstupní konektor (například AUX a CD-IN) a pokud ti koncovka na kablíku z Experta pasuje do toho jiného konektoru, tak ji tam zkus připojit. a nebo zkus do toho AUX konektoru napojit třebas audio kabel z CD mechaniky. tím zjistíš, jestli je problém v audio výstupu z Experta nebo v audio vstupu na zvukovce. (osciloskop asi mít nebudeš, že bys zkusil změřit, co leze z audio kablíku na Expertovi...)
abannon (0)|16.2.2005 14:05
[quote=DoomHammer]mno. pokud máš na své zvukovce víc než jeden vstupní konektor (například AUX a CD-IN) a pokud ti koncovka na kablíku z Experta pasuje do toho jiného konektoru, tak ji tam zkus připojit. a nebo zkus do toho AUX konektoru napojit třebas audio kabel z CD mechaniky. tím zjistíš, jestli je problém v audio výstupu z Experta nebo v audio vstupu na zvukovce. (osciloskop asi mít nebudeš, že bys zkusil změřit, co leze z audio kablíku na Expertovi...)[/quote]

oki, no nato sa mozem pozriet, ale chcem zdoraznit, ze mne to uz islo vzdy bezproblemov, odvtedy som do skrine nesahal, jedine to, ze som reinstall XP no a cela zvukovka je oki, testoval som ju aj so suroundom frci, powerDVD napriklad tiez
Ivo Mašek (10205)|16.2.2005 19:35
Zapoj to podle tohoto návodu:
http://masek.webzdarma.cz/Kodeky/audioExpert.pdf
Ivo Mašek (10205)|16.2.2005 21:20
K dnešnímu datu hlasovali dva uživatelé, že znají lepší soft pro Experta. Celkem by mě zajímalo, který soft pro čip Conexant je lepší, než ten originální. :-) Čistě ze zvědavosti.
abannon (0)|16.2.2005 23:02
[quote=Ivo Mašek]K dnešnímu datu hlasovali dva uživatelé, že znají lepší soft pro Experta. Celkem by mě zajímalo, který soft pro čip Conexant je lepší, než ten originální. :-) Čistě ze zvědavosti.[/quote]

no aj mna, preto som to tu dal hadam sa aj dozviem :-D
abannon (0)|16.2.2005 23:57
Ivo Mašek mal svätú pravdu! Bol to zlomený kábel. Ešte raz ďakujem! B-)
Doom (2331)|17.2.2005 08:13
já si to myslel :-D
vladoc (456)|17.2.2005 10:07
Ivo Mašek, otázka znie:
"Poznate lepsi soft k Leadtek WinFast TV2000 XP Expert ako bol pribaleny?"
Na túto otázku som musel odpovedať ANO, lebo to, čo som mal na pribalenom CD bol polotovar (CD WinFast Multimedia Software Pack Version:3.2).
Nešli prepínať normy TV kanálov, korektne nefungoval teletext, nefungoval zvuk duál, mono a stereo atď.

Používam posledné ovládače (all_drv_88X_41124) a aplikáciu (WinFastPVR 41229) z http://www.leadtek.com.tw.

Kto si kúpi teraz TV kartu, tak ju dostane s novými verziami pribalených programov.

Zmeň otázku na: "Poznáte lepší soft k Leadtek WinFast TV2000 XP Expert ako od výrobcu tejto TV karty?" a odpoviem ti: "Jedine z www.leadtek.com.tw"
Ivo Mašek (10205)|17.2.2005 10:11
Vladoc: tak teď tomu rozumím. :-)
Doom (2331)|17.2.2005 11:00
njn, programy na CD stály za houby :-I
vladoc (456)|17.2.2005 18:02
V jednom bola dodávaná aplikácia PVR na CD lepšia (tá ktorá nemala funkciu channel surf), ako všetky ďalšie aplikácie PVR, a to v tom, že pri zachytávaní videa menej zaťažovala CPU.