Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Upgrade plazmy LG 42PG3000 - USB

antoni (16)|8.9.2010 09:29
Dobrý deň.
V máji 2008 som si kúpil vtedy tento úplne nový typ plazmy. TV funguje OK, jediné čo ma trápi je, či sa dá a ako upgrejdovať firmware ktorý tam mám teraz: V3.00.1

Pôvodne má USB konektor fungovať len pre SW upgrade/downgrade.

Ale po prečítaní nejakých diskusií ma napadlo, že by tento TV mohol cez USB prehrávať MP3, JPG (možno aj Divx).

Nikde na internete som ale nenašiel firmware to tohto typu (ani do podobného PG, PQ a pod.) a ani návod ako ho nahrať.

Jediné čo sa mi podarilo je aktivovať servisné menu, ale momentálne tam nie je podľa mňa žiadna možnosť aktivovať USB prehrávanie (Tool Option)

Vie mi niekto poradiť, prípadne riešil už niekto tento problém ?
Za hocijaké info dopredu Ďakujem.
antoni (16)|8.9.2010 09:36
Toto je foto zo servisného menu:
LG-070920101926m.jpg
tjurny (496)|8.9.2010 13:42
[quote=antoni;295816]Toto je foto zo servisného menu:[/quote]
Ta telka muze met a nemusi met hardware na prehravani videii. Ve vyrobe se vetsinou puziva pro celou radu jedna zakladni deska, meni se pocet osazenych konektoru (hdmi,lan ...), meni se i pocet soucastek cipu, ale muze se menit jen firmware.
antoni (16)|8.9.2010 15:06
Áno, je mi to jasné...
Zo servisu mi poslali nový SW, na otázku či sa dá aktivovať prehrávanie aspoň fotiek a hudby odpovedali že nie, a vraj je to HW záležitosť, že tam chýbajú určité obvody....
Ale niekde na zahr. fórach sa mi zdá že niekto písal že sa to dá aktivovať... tak neviem.