Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

panasonic upgrade

john1 (7)|7.9.2010 21:06
zdravim vas, zakoupil jsem si model TX-L42D25L .. A MAM MENSI PROBLEMEK S UPGRADEM SOFTIKU PRO VIERA CAST. nyni tam je verze softiku 2.009 a vyskakuje mi hlaska na vyssi verzi 2.408 ,,dam povoleni a dlouho se nic nedeje az nakonec vyskoci hlaska preruseni spojeni se servrem. upgrade trva hodne dlouho a to jsem se jednou dostal na 3% pak to kleklo. tak lovim na netu kde se da,jestli se neda ten softik stahnout na usb a pote do TV??? na strankach panasonicu jsem nasel kulovi. dneska jsem pred odchodem do prace dal nastaveni pro automaticke aktualizace v rezimu spanku,prijdu dom a opet vse pri starem. tak nevim muze mi nekdo trosku poradit co a jak se dela,kde delam chybu? eventuelne jestli to jde vubec upgradetovat pres usb jako samsung? dekuji za kazdou radu ...
Pitomec (10211)|8.9.2010 06:49
A co se takhle obrátit na prodejce nebo servis, ha?
john1 (7)|8.9.2010 19:22
dobra rada,,dneska jsem tam volal.aspon trosku mi poradil,nejakej pan zeman ,,pry mam vynechat wifinu a pichnout kabel primo na router,,vyzkousim uvidim. jinak kdyz mas takovehle odpovedi,proc chodis na fora? ja kdyz vim tak poradim. tohle je muj druhej panasonic a ani ve snu by me nenapadlo ze i tv se musi upgradevot nez neco zacne slapat.u satelitnich prijmacu jsem na to zvyklej,ale tv ? ok ,beru to,aspon se neco malo priucim. jeste resim ,ze bych si poridil motoricky drzak na zed,,zkus mi aspon v tomto poradit,jestli nahodou znas dobrej ,spolehlivej a pokud mozno aby nestal vic nez tv. diky a porad uz neco,ne?
Pitomec (10211)|8.9.2010 19:30
A proč aspoň občas nepřemýšlíš hlavou (když už vynechám, žes dal někomu vydělat tím nákupem TV, takže by se měl hlavně starat on)? :-)-
eldorado09 (1441)|8.9.2010 19:31
Ahoj, ako si spokojný s obrazom? Ako hodnotíš čiernu, prirodzenosť farieb a pozorovacie uhly? Mohol by si napísať svoje vlastné dojmy... :-)
john1 (7)|8.9.2010 20:06
hlavou premyslim,,videlal clovek ktery mel telku na sklade ,ne jenom vystavenou na prodejne. jak jsem jiz psal jsem v irsku a kdyz uz si chci nejakym zpusobem udelat radost jdu si vec koupit hned a nechci cekat az mi ji nejakej pitomec priveze. jinak rady ohledne prodejcu si muzes opakovat do nekonecna,jen hodne malo prodejcu o telce neco vi,to snad musis vedet nejlepe. a ohledne vydelani na tv,,to je snad jasny ze vydelavaj,kazdej ma pravo volby kde si co poridi a kolik za to zaplati.mohla jsem ji koupit levneji,treba v cesku za 26tis,ale uprimne seru na shaneni levnych veci a cekani nez ji nejakej smoula nekde objedna a pak mozna doruci. takhle jsem si jednou poridil q-box one a mel jsem opravdu o radost postarano na dva dny nez jsem prisel na to jak ho zprovoznit. a jeste k tomu tematu prodejcu,,jak by jsi chtel docilit aby kazdy kdo prodava tv,myslim zamestnanec vedel vse o telkach ktere prodavaj ,kdyz jich tam maj x desitek ruznych znacek a modelu. podle meho nazoru nemozne.od toho jsou manualy aby se zakaznik pohral s tv a vyrobce by tam mel uvest vse podstatne aby koncovy clanek nemel problem. ten kdo tu telku sestroji ma dat dobre rady jak co udelat,ne jenom postup podle menu. takze telku mam ,drzak si tez poridim,asi bez tve rady jak vidim, a na zbytek urcite prijdu,,uz jsem si poradil s vetsim problemem. o radu jsem zadal jen proto ,abych se mohl vice venovat prckovi ,nez abych tu sedel u kompu a studoval x hodin jak udelat upgrade. staci ze travim u kompu prevaznou cast azdeho vecera ohledne sat. techniky. nejsem duchodce a kazdej den makam 11hodin,vis? takze mej se dobre a nez zacnes svoje podrazdeny odpovedi smolit,zkus se nekdy zamyslet jestli jsou vsichni tazatele stejni ?ja se te neptam jakej je rozdil mezi lcd nebo plazmou. cus a zacni uz radit dobre
john1 (7)|8.9.2010 20:11
ohledne obrazu ti napisu pozdeji,zatim jsem ho pozoroval jen zblyzka,ted to jdu fixnout na zed. jinak na hd kanalech je obraz super,pozorovaci uhel je dobrej,telka je vzhledove taky hezka,satelitni tuner vypada ze ma citlivost dobrou, ohledne jinych funkci musis setrvat nez se o vikend trosku pohraju.trosku me mrzi ze skype kamera neni soucasti a stoji 3tis. to same usb wifi adapter stoji 1500kc. jinak ale dobrej kup,nez ji za par mesicu zlevni jako vse.rozhodoval jsem se asi mesic a vyhrala tato,protoze nesnasim kabely,vis.
john1 (7)|8.9.2010 21:39
upgrade hotov,,problem byl ,ze jsem pouzil rozvadec internetu pres zasuvky,kompy na nem slapou dobre,ale tv to ocividne vadi a neumi stim spolupracovat. vytahl jsem tedy dlouhej kabel a za 5minut hotovo.pouzivam tyto rozvadece,nebo prenasece prave pro satelitni prijmace abych mel kabel co mozna nejkratsi a vsude kde potrebuji. takze panove pozor na to. jinak na zed to dnes nedam ,protoze panasonic ma spesl otvurky pro vymezovaci plastove krouzky,ktere v drzaku ktery jsem na chvilku koupil nejsou. takze nez koupim drzak,musim se nejak podivat co obsahuje za vymezovaci krouzky,jake prumery,jinak budu v riti. mejte se panove. pozdeji vam dam poznatky ohledne tohoto modelu.
Pitomec (10211)|9.9.2010 07:19
[quote=john1;295895]hlavou premyslim,,videlal clovek ktery mel telku na sklade ,ne jenom vystavenou na prodejne. jak jsem jiz psal jsem v irsku a kdyz uz si chci nejakym zpusobem udelat radost jdu si vec koupit hned a nechci cekat az mi ji nejakej pitomec priveze. jinak rady ohledne prodejcu si muzes opakovat do nekonecna,jen hodne malo prodejcu o telce neco vi,to snad musis vedet nejlepe. a ohledne vydelani na tv,,to je snad jasny ze vydelavaj,kazdej ma pravo volby kde si co poridi a kolik za to zaplati.mohla jsem ji koupit levneji,treba v cesku za 26tis,ale uprimne seru na shaneni levnych veci a cekani nez ji nejakej smoula nekde objedna a pak mozna doruci. takhle jsem si jednou poridil q-box one a mel jsem opravdu o radost postarano na dva dny nez jsem prisel na to jak ho zprovoznit. a jeste k tomu tematu prodejcu,,jak by jsi chtel docilit aby kazdy kdo prodava tv,myslim zamestnanec vedel vse o telkach ktere prodavaj ,kdyz jich tam maj x desitek ruznych znacek a m odelu. podle meho nazoru nemozne.od toho jsou manualy aby se zakaznik pohral s tv a vyrobce by tam mel uvest vse podstatne aby koncovy clanek nemel problem. ten kdo tu telku sestroji ma dat dobre rady jak co udelat,ne jenom postup podle menu. takze telku mam ,drzak si tez poridim,asi bez tve rady jak vidim, a na zbytek urcite prijdu,,uz jsem si poradil s vetsim problemem. o radu jsem zadal jen proto ,abych se mohl vice venovat prckovi ,nez abych tu sedel u kompu a studoval x hodin jak udelat upgrade. staci ze travim u kompu prevaznou cast azdeho vecera ohledne sat. techniky. nejsem duchodce a kazdej den makam 11hodin,vis? takze mej se dobre a nez zacnes svoje podrazdeny odpovedi smolit,zkus se nekdy zamyslet jestli jsou vsichni tazatele stejni ?ja se te neptam jakej je rozdil mezi lcd nebo plazmou. cus a zacni uz radit dobre[/quote]Já ti radím dobře a ty si uvědom, že starat se má ten, kdo z toho má prospěch - a že sis jako pitomec vybral někoho, kdo není schopen ti zajistit potřebný servis (nebo alespoň radu), to je holt tvůj problém, sorry 9-)
john1 (7)|9.9.2010 19:32
nazdar,,jsi fakt opravdu moc hodnej ,ze mi radis dobre.vazim si toho a jsem stastnej ani nevis jak.hned jak zapomenu ,ze jsem prave odmakal sichtu o ktery se ti ani nezda,pujdu se snad radosti ozrat a tvoje dobre rady doporucim mym nejlepsim kamaradum. vic uz pro tebe udelat nemuzu. ps: byla to jenom banalni chyba kterou jsem delal a ty jsi ji jako zkuseny mohl lehce prohlednout a lehce poradit. nedokazal jsi to a radsi mi radis abych pohnul celym systemem produkujicich tlevizory. jsi fakt dobrej. byl jsi vubec nekdy v zahranici? videl jsi nekdy neco jineho nez sam sebe? mozna by ses divil co se deje par kilometru od cech.co vubec lidi zajima treba o tisic kilometru jinde,,nejsou vsichni stejny a nikdy nebudou. trosku zabrzdi s tou aroganci ,nema to smysl a nikam se sni nedostanes. uz moje ucitelka na zakladni skole mi rikala ze chytrej mlci. takze cus a snad uz od tebe radu potrebovat nebudu,pokud ano, doufam ze poradis normalne jako dospelej chlap.
Pitomec (10211)|10.9.2010 11:29
Co plácala tvoje učitelka je mně srdečně u zadnice, protože neměnným faktem zůstává, že pokud si někde koupíš nějaký výrobek, tak v první řadě se o jeho servis má postarat ten, kdo ti ho prodal a kdo na tobě vydělal. A toto chlapče platí jak u nás, tak v tom tvým celým světě, jenž zjevně viděls akorát tak v Google-maps :-)-