Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vyber prijimace do 7000kč

Sam333 (15)|6.9.2010 12:18
Ahoj,muze mi nekdo doporucit nejaky prijimac ? ted budu kupovat Panasonica S20...Pujdem do satelitu,ale staci nam jen ta karta za jednorazovy poplatek...Chtel bych neco maximalne do 7000kč a abych pres to mohl pripojit ext.HDD (2,5) aby to prehralo defacto cokoliv co se tyce filmu(nemam zadny DVD prehravac,takze vse bych poustel pres receiver,nebo je to kravina?).SD slot take prinosem (napr fotky atd)

Co by jste doporucili ?

edit : napriklad tento komplet http://www.pcosat.cz/products/satelitni-hd-komplet-sport-s-digit-hd-8-sx-s-kartou-cs-link/ - je to 9tis,ale se vsim...
Pitomec (10211)|7.9.2010 12:34
Sam333 (15)|7.9.2010 13:12
Dik za odepsani.Tak zejo + parabolu kabel a sem zas na tech 8500kč.Skoda ze se v tom fakt nevyznam,proto tu vzdy cekam kdo tu co napise :(

Chctel bych pote vyuzivat PC (LAN) jako mistni sit kde bych mel uloziste filmu,mohli by jste mi doporucit nejakou sikovnou masinku k tomu ? Ci jinak elegantne to vyresit ?

Dekuju za odpoved
Pitomec (10211)|7.9.2010 14:57
Parabola s konvertorem se dá sehnat za pětistovku a pokud jde o LAN, tak k čemu to? Filmy můžeš mít i na externím USB HDD.
Sam333 (15)|7.9.2010 18:59
Jasne no muzu mit i na tom,ale prehraje mi ten Technisat vse ?(asi pro komunikaci to musi byt ve formatu FAT 32,takze MKV s tim asi neprehraju) protoze v prodejne rikali,ze primo do TV to je spatny,ze panasonic ma spatnou podporu v tomhle
Pitomec (10211)|7.9.2010 19:56
Já ti radil satelit a ty ve skutečnosti chceš nějaké mediální centrum, které bude přehrávat vše - a to si nemyslím, že by se mělo spojovat dohromady. Satelit si kup viz výše a mediální centra se probírají zde: https://www.tvfreak.cz/forum/forumdisplay.php/42-multimedialni-centra-dvd-blu-ray , takže to ber jako další zařízení 8-)
Sam333 (15)|8.9.2010 11:43
-Rozumim,satelit ok,asi bych vzal ten co pises (Technisat Technibox SIR)...Jde mi o to jak dostanu mkv aj. do plasmy,kdyz jak pises pres DVI z PC nejde zvuk a kupovat multimedialni centrum - dalsi ovladac a hlavne penize...
drto (341)|8.9.2010 15:09
cez dvi moze ist aj zvuk, zalezi ci to tvoja grafika podporuje. niektore grafiky sa daju prepojit aj so zvukovkou aby ti islo prave aj zvuk cez dvi. aku mas grafiku? pozri sa k navodu pre tvoju grafiku ci to dokaze.
Pitomec (10211)|8.9.2010 19:24
[quote=Sam333;295830]-Rozumim,satelit ok,asi bych vzal ten co pises (Technisat Technibox SIR)...Jde mi o to jak dostanu mkv aj. do plasmy,kdyz jak pises pres DVI z PC nejde zvuk a kupovat multimedialni centrum - dalsi ovladac a hlavne penize...[/quote]Jak jsem ti psal přes SZ, tak nejlíp koupit grafiku s HDMI výstupem.