Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Existuje combo DVB-C a DVB-T?

Je tu občas Avatar uživatele Debil041
    Registrace
    Apr 2008

Jsem u malého kabelového providera, který základní programy šíří v DVB-C zdarma. To jsem si ověřil na menší TV, která již má DVB-C tuner. Na větší, častěji používané, mám pouze DVB-T (s MPEG-4), který zatím nevyužívám, protože nemám rozmyšlenou instalaci všech potřebných anténních komponent. Ale co není, může být...

Rád bych nechal TV funkci zobrazování a tunery bych rád "vyndal" mimo a připojil vše stejně jako další zařízení - HDMI přes AV zesilovač. Což mě přivedlo k hledání vhodného externího tuneru(ů) ve formě combo DVB-T/C set-top-boxu.

Ideální by byl nějaký flexibilní, s možností upgradu firmware. I když samozřejmě v brzké využití DVB-T2 nikdo nedoufá, C2 je mnohem pravděpodobnější. Dále, pokud by se jednalo i PVR s možností připojení k inetu a přehráváním různých formátů video a audio, fajn. Designově výrazný kousek preferuji před myšo-šedou krabicí, za kterou by se styděl i psací stroj Consul. Ale uvědomuji si, že už bych asi chtěl příliš.

Cena není hlavním kritériem.

Existuje vůbec nějaké podobné zařízení? Nemáte někdo nějaký tip?
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Moc bych se divil, kdyby na našem trhu existoval dualní STB DVB-T/DVB-C set-top-box. Ono je to svým způsobem zbytečné, a navíc UPC podmiňuje svůj kabelový digitál spárováním s dekodovací kartou. (existuje pouze řada combo DVB-T/DVB-S)

Je tu občas Avatar uživatele Debil041
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Moc bych se divil, kdyby na našem trhu existoval dualní STB DVB-T/DVB-C set-top-box. Ono je to svým způsobem zbytečné, a navíc UPC podmiňuje svůj kabelový digitál spárováním s dekodovací kartou. (existuje pouze řada combo DVB-T/DVB-S)
    Milý WC, mezitím jsem rozšířil oblast hledání a nenechal se omezovat pouze set-top-box paradigma. Dostal jsem se k multi-kulti, eeee multi-média výrobku Samsung. S vysokou pravděpodobností cesta povede tudy. Jen co to trochu nastuduji...

Nováček
    Registrace
    Nov 2009

Dreambox DM 8000 HD PVR

Podobná témata

1. Ferguson210 combo
    Od marthybee v sekci Kodeky
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 26-01-2012, 11:48
  2. COMBO - DVD přehrávač + SET-TOP-BOX