Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

flac do mp3

stanix (131)|4.9.2010 18:06
zdravím vás - měl bych dotaz,mám staženou muziku (celé CD) a je to uloženo v souboru *.flac, a ktomu je *.cue - chtěl bych to převést do jednotlivých mp3 (co slkadba to mp3) existuje nějaký soft který by mi to převedla sám,nebo to budu muset dát do nějakého audioeditoru a ručně vybrat jednotlivé skladby a postupně převést do mp3 ??
MartasKP (710)|4.9.2010 22:09
[quote=stanix;295333]zdravím vás - měl bych dotaz,mám staženou muziku (celé CD) a je to uloženo v souboru *.flac, a ktomu je *.cue - chtěl bych to převést do jednotlivých mp3 (co slkadba to mp3) existuje nějaký soft který by mi to převedla sám,nebo to budu muset dát do nějakého audioeditoru a ručně vybrat jednotlivé skladby a postupně převést do mp3 ??[/quote]

Je jich spousta,staci skocit na studnu,slunecnici ci stahuj ... FREERIP,AUDIOGRABER,FORMAT FACTORY ... yadnej soft ale za tebe vsechno sam neudela.Musis tam minimalne urcit cesty /IN a OUT/ a format ... tyhle 3 jsou FREE
harmony36 (1)|11.5.2014 11:13
Zdravíčko,
zrovínka jsem chtěl tuto otázku vložit, když se mi ukázala tao stará téma.
Bohužel považuji odpověď MartasKP za nedostatečnou.
Už léta používám Format Factory, nyní poslední v 3.3.4. a jaxi taxi jsem neobjevil možnost aby z jednoho FLAC souboru (celé CD) provedl FF konvert do jednotlivých skladeb v MP3.
Takže se táži znova:
1 soubor FLAC → jednotlivé MP3 - jak to udělat, nastavit ?
Děkuji
vivid.sk (11472)|11.5.2014 11:23
Wintermute (265)|11.5.2014 17:31
Pokud existuje k .flac i pasující soubor .cue, lze provést poslech, automatické rozsekání na tracky a konverzi poměrně komfortně např. ve Foobar 2000.