Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Hercules TV smart stereo

tomas_tvf (1)|19.3.2004 15:38
Nejde mi naladit nova, ostatní programy jdou bez problemu, primo nadherne.
pouzivam ovladace a veskerej soft od vyrobce z instalacniho CD
nastaveni pro CR- PAL D

diky za rady
logik66 (8)|19.3.2004 19:08
... tu kartu mam taky. Kdyz jsem ji pouzil poprve, nasla vsechno sama. Pak jsem preinstaloval masinu a musel jsem take NOVU naladit rucne. Zvolil jsem zibrazit vsechny kanaly a postupnym oznacovanim kanalu jsem ji nasel a ulozil do nabidky.
Walker (69)|22.3.2004 08:24
No tak tu kartu mám taky a stalo se, že mě nechce fungovat pod WinXP, prostě spouštím program a na konci spuštění mě ohlásí že došlo k chybě a spadne to. Jsem už zoufalý, nepomohlo nic..... :-((
madmojo (1)|24.3.2004 23:10
[quote=Walker]No tak tu kartu mám taky a stalo se, že mě nechce fungovat pod WinXP, prostě spouštím program a na konci spuštění mě ohlásí že došlo k chybě a spadne to. Jsem už zoufalý, nepomohlo nic..... :-(([/quote]

mam uplne stejnou kartu a naprosto stejny problem :/ Pod Win 2000 mi fungovala dobre, ale pod Windows XP nechce fungovat korektne, dela to presne co pises, alespon s tim programem od nich... bordel je zrejme nekde v ovladacich, protoze mi ji ani ATV2000 2.0.21.1 nenadetekuje korektne a nefunguje s timto programem... jedine, kde jsem ji uchodil je program DScaler, ktery udajne pouziva ovladace svoje....
Walker (69)|25.3.2004 12:49
No to je super, aspoň vím, že v tom nejedu sám. Dokonce jsem tu kartu nechal i reklamovat a od výrobce se vrátila jiná, s novějšími drivery a výsledek... no hádej... to samý, nejede pod WinXP. Takže jinej soft, říkáš... dá se to odněkud stáhnout, nebo objednat? Přecejenom karta nebyla zadarmo a tak by neměla ležet v šufleti, že ano.. :-)
logik66 (8)|27.3.2004 10:18
... chlapi ja Vas zklamu, ale mam nainstalovane WinXP (SP1) a jede karta nadherne. Ve srovnani z predchozi kartou ATI-All-in-Wonder je to parada.

Zkusim popsat jak jsem ji instaloval ja.
Stahnul jsem si z adresy:
http://ts.hercules.com/eng/index.php
(v nabidkach zleva do prava jsem volil polozky: VideoEditing/Cameras - TV card - Smart TV Stereo a v dalsim jsem si nechal postupne nabidnout Drivers, Utilities, Patch - a postupne jsem si vsechny stahnul na HDD)

Instalaci jsem zacal tak, ze:
1) jsem nainstaloval stazene driver - NE driver z CD!!
2) z CD od karty jsem nainstalovalm program pro ovladani TV a teletext
3) pak jsem spustil stazeny Patch a stazeny Utility
nojbi (3)|30.3.2004 19:41
muzete mi pomoc??? vsechny programy mi bezej vpohode az na satelit- ten je cernobilej, apak pripojene video pres s-video je taky cernobile.!!!! dik za tipy :-((
logik66 (8)|31.3.2004 05:52
... no, nevim to presne, ale zkus v nastaveni - tusim prvni karta a je tam tlacitko vlastnosti (nebo upresneni) a tam se da zmenit norma z PAL-D na PAL-DK. Alespon me to pomohlo.
nojbi (3)|1.4.2004 18:05
dik za radu, ale v nastaveni v Power vcr lze zmenit pouze na pal d, k, l, m atd. a secam ruzne, ale na pal DK nelze. jestli to treba nechce jinej ovladaci program?????? predem dik.. :-(
logik66 (8)|1.4.2004 19:35
... ja mam Power jiz pocesten a tak ti to napisi jak to vidim.
Spust PowerVCR II, vyber problemovy program,
na podlouhlem panelu stiskni kulate tlacitko s kladivkem. Otevre se ti okno, v nem hned na prvni karte stiskni tlacitko Pokrocile a v nove otevrenem okne - vyber v prvni roletce z hora (pojmenovana jako Tuner) normu ktera ti udela dotycny program barevnym - ja mam v roletce vybranou normu PAL-D.
:-)
nojbi (3)|4.4.2004 18:04
dik za rady, ale i kdyz to delam presne takhle tak se jako by prepina pri zmene, ale stejne je cernobilej. kdyz sem tam instaloval novej driver z netu tak se me ptal taky jakou mam normu pripojeni a vzbral sem pal DK, ale stejne ne a ne chodit. uz fakt nevim co stim. nemas jeste nejakou radu?? dik