Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: problém s Topfield SBI-2050

Nováček
    Registrace
    Mar 2010

Zdravíčko, u Topfieldu SBI-2050 se mi na Astře 3 nedaří naladit ČT HD. Používám Skylink a v settopboxu chybí transporder, kde ČT HD vysílá. Je tam celá řada TP přednastavená, ale tento tam není. Nedaří se mi ani ručně transpordér přidat. Nějaká rada co s tím? díky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Zdarec, myslím, že jsem to řešil tím, že jsem dal vyhledat všechny stanice s vlastností - NIT - prohledá všechny pozice a ty, které tam nejsou se ti také prohledají - zkus to , neví, to jistě
    přístroj nevlastním, jen jsem jej instaloval - dále doporučuji určitě přehrát firmware - už nový , kvůli nahrávání a editaci a spolupráci se čtečkami v modulu. Hodně zdaru.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Citace Původně odesláno od Premiumx7100 Zobrazit příspěvek
    Zdarec, myslím, že jsem to řešil tím, že jsem dal vyhledat všechny stanice s vlastností - NIT - prohledá všechny pozice a ty, které tam nejsou se ti také prohledají - zkus to , neví, to jistě
    přístroj nevlastním, jen jsem jej instaloval - dále doporučuji určitě přehrát firmware - už nový , kvůli nahrávání a editaci a spolupráci se čtečkami v modulu. Hodně zdaru.
    zdravím mám též problém s tímto přijimačem-při občasném vypadávání karty a špatných diakritických znaménkách v tel.textu a EPG jsem přehrál nový firmvér dle návodu a zhoršil se mi obraz jak za jemnou mlhou a stišil se zvuk.Dá se stím něco udělat? dík za radu

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

nahraj tam starý FW...

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

zdravím na nový firmvér starý nejde přehrát.Dle sdělení Fa ANTENEX má do půlky února vyjít nový ,takže uvidíme co to udělá

Podobná témata

1. Topfield sbi 2050
    Od hanzbosch v sekci DV/HDV
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 23-06-2012, 11:15
  2. Topfield SBI 2050 nebo Mascom MC2000HDUSB
    Od crosshair v sekci DVB-S
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 21-04-2011, 12:22
  3. Pomoc s Topfield SBI 2050
    Od Honza666 v sekci DVB-S