Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

problém s Topfield SBI-2050

Cody. (5)|2.9.2010 21:13
Zdravíčko, u Topfieldu SBI-2050 se mi na Astře 3 nedaří naladit ČT HD. Používám Skylink a v settopboxu chybí transporder, kde ČT HD vysílá. Je tam celá řada TP přednastavená, ale tento tam není. Nedaří se mi ani ručně transpordér přidat. Nějaká rada co s tím? díky.
Premiumx7100 (12)|3.9.2010 15:06
Zdarec, myslím, že jsem to řešil tím, že jsem dal vyhledat všechny stanice s vlastností - NIT - prohledá všechny pozice a ty, které tam nejsou se ti také prohledají - zkus to , neví, to jistě
přístroj nevlastním, jen jsem jej instaloval - dále doporučuji určitě přehrát firmware - už nový , kvůli nahrávání a editaci a spolupráci se čtečkami v modulu. Hodně zdaru.
lipan-pan (3)|15.1.2011 22:02
[quote=Premiumx7100;295199]Zdarec, myslím, že jsem to řešil tím, že jsem dal vyhledat všechny stanice s vlastností - NIT - prohledá všechny pozice a ty, které tam nejsou se ti také prohledají - zkus to , neví, to jistě
přístroj nevlastním, jen jsem jej instaloval - dále doporučuji určitě přehrát firmware - už nový , kvůli nahrávání a editaci a spolupráci se čtečkami v modulu. Hodně zdaru.[/quote]zdravím mám též problém s tímto přijimačem-při občasném vypadávání karty a špatných diakritických znaménkách v tel.textu a EPG jsem přehrál nový firmvér dle návodu a zhoršil se mi obraz jak za jemnou mlhou a stišil se zvuk.Dá se stím něco udělat? dík za radu
jarino1978 (8045)|15.1.2011 22:13
nahraj tam starý FW...
lipan-pan (3)|27.1.2011 21:08
zdravím na nový firmvér starý nejde přehrát.Dle sdělení Fa ANTENEX má do půlky února vyjít nový ,takže uvidíme co to udělá