Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Set-top-box pro LCD monitor

LeXXiii (7)|31.8.2010 14:40
Dobrý den, měl bych dotaz, po upgradu LCD monitoru u PC mi zbyl 17" LCD monitor a při hledání jeho využití mě napadlo ho využít jako jako televizi ve spojení se set-top-boxem. Monitor bude v kuchyni, takže nehledám žádný funkcemi nabitý stb, ale pokud možno co nejlevnější. Zatím jesm narazil na tenhle http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514008L1MU000YTN, za přijatelnou cenu je malý a má VGA výstup, ale nenašel jsem nikde na něho nějaké recenze. Nebo můžete poradi nějaké jiné stb s VGA, DVI a myslím že by neměl být porblém připojit přes redukci HDMI-DVI i stb s HDMI výstupem. Předem díky za odpovědi

//edit: ted jsem narazil na stb Mascom MC 530T, který má hdmi výstup a je ještě levnější než předchozí stb a v recenzích na heurece ho lidi hodně chválí
LeXXiii (7)|31.8.2010 16:23
stb za 3k? to si radši připlatím litr a mám 19" LCD s TV tunerem. CHtěl jsem něco levného max do tisícovky
Pitomec (10211)|31.8.2010 16:51
[quote=LeXXiii;294776]Dobrý den, měl bych dotaz, po upgradu LCD monitoru u PC mi zbyl 17" LCD monitor a při hledání jeho využití mě napadlo ho využít jako jako televizi ve spojení se set-top-boxem. Monitor bude v kuchyni, takže nehledám žádný funkcemi nabitý stb, ale pokud možno co nejlevnější. Zatím jesm narazil na tenhle http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514008L1MU000YTN, za přijatelnou cenu je malý a má VGA výstup, ale nenašel jsem nikde na něho nějaké recenze. Nebo můžete poradi nějaké jiné stb s VGA, DVI a myslím že by neměl být porblém připojit přes redukci HDMI-DVI i stb s HDMI výstupem. Předem díky za odpovědi

//edit: ted jsem narazil na stb Mascom MC 530T, který má hdmi výstup a je ještě levnější než předchozí stb a v recenzích na heurece ho lidi hodně chválí[/quote]Přes VGA (stejně jako DVI) ti ovšem nepůjde zvuk, ten budeš muset řešit jinak.
wector (1)|5.9.2010 18:22
Měl bych obdobný dotaz. Chtěl bych udělat kombinaci Porte DTT-6720 a monitor s DVI (HDCP). Představoval bych si připojení redukcí z HDMI a zvuk z dvou cinch do externích reproduktorů přes redukci na 3,5 jack. Nebude problém s tím, že se STB bude snažit tlačit zvuk přes HDMI, tzn. že by cinche byly hluché?