Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Set-top-box pro LCD monitor

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

Dobrý den, měl bych dotaz, po upgradu LCD monitoru u PC mi zbyl 17" LCD monitor a při hledání jeho využití mě napadlo ho využít jako jako televizi ve spojení se set-top-boxem. Monitor bude v kuchyni, takže nehledám žádný funkcemi nabitý stb, ale pokud možno co nejlevnější. Zatím jesm narazil na tenhle http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4008L1MU000YTN, za přijatelnou cenu je malý a má VGA výstup, ale nenašel jsem nikde na něho nějaké recenze. Nebo můžete poradi nějaké jiné stb s VGA, DVI a myslím že by neměl být porblém připojit přes redukci HDMI-DVI i stb s HDMI výstupem. Předem díky za odpovědi

//edit: ted jsem narazil na stb Mascom MC 530T, který má hdmi výstup a je ještě levnější než předchozí stb a v recenzích na heurece ho lidi hodně chválí
    Naposledy upraveno uživatelem LeXXiii: 31-08-2010 v 13:51
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Feb 2007

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

stb za 3k? to si radši připlatím litr a mám 19" LCD s TV tunerem. CHtěl jsem něco levného max do tisícovky

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od LeXXiii Zobrazit příspěvek
    Dobrý den, měl bych dotaz, po upgradu LCD monitoru u PC mi zbyl 17" LCD monitor a při hledání jeho využití mě napadlo ho využít jako jako televizi ve spojení se set-top-boxem. Monitor bude v kuchyni, takže nehledám žádný funkcemi nabitý stb, ale pokud možno co nejlevnější. Zatím jesm narazil na tenhle http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4008L1MU000YTN, za přijatelnou cenu je malý a má VGA výstup, ale nenašel jsem nikde na něho nějaké recenze. Nebo můžete poradi nějaké jiné stb s VGA, DVI a myslím že by neměl být porblém připojit přes redukci HDMI-DVI i stb s HDMI výstupem. Předem díky za odpovědi

//edit: ted jsem narazil na stb Mascom MC 530T, který má hdmi výstup a je ještě levnější než předchozí stb a v recenzích na heurece ho lidi hodně chválí
    Přes VGA (stejně jako DVI) ti ovšem nepůjde zvuk, ten budeš muset řešit jinak.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Měl bych obdobný dotaz. Chtěl bych udělat kombinaci Porte DTT-6720 a monitor s DVI (HDCP). Představoval bych si připojení redukcí z HDMI a zvuk z dvou cinch do externích reproduktorů přes redukci na 3,5 jack. Nebude problém s tím, že se STB bude snažit tlačit zvuk přes HDMI, tzn. že by cinche byly hluché?

Podobná témata

1. LCD: TV jako monitor nebo raději monitor s TV ?
    Od kaj v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 18-06-2018, 11:41
  2. Set-top-box + LCD monitor
    Od niemo v sekci DVB-T
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-11-2009, 13:51
  3. Tip na LCD TV + monitor do 30.000 kč
    Od franzkafka v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-01-2008, 08:18
  4. LCD monitor 24 do 15 tis?