Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zruší úplné vypnutí nastavení DVB-T?

gebu (54)|24.8.2010 13:21
Zaujalo mne zařízení SENCOR SDV 8701 a v recenzi: http://dvd-blu-ray-prehravace-rekordery.heureka.cz/sencor-sdv-8701/recenze/ se píše:
"Proti:
* Není možné vypnou přístroj do stanby,aby mě nezrněli programy na analogové kabelovce.
* Stále musí být zapnut."
Zařízení bych rád používal pro DVB-T a pro přehrávání DVD - analogová kabelovka mne nezajímá, ale to autor recenze neupřesňuje.
Je to obecná vlastnost všech DVB-T zařízení (pak bych to neřešil a toto zařízení zakoupil) nebo jsou i takové, které po vypnutí nastavení digitálních programů zachovají?
Pitomec (10211)|25.8.2010 13:17
[quote=gebu;293913]Zaujalo mne zařízení SENCOR SDV 8701 a v recenzi: http://dvd-blu-ray-prehravace-rekordery.heureka.cz/sencor-sdv-8701/recenze/ se píše:
Pro:
* DVD a DVB-T v jednom.
* Má mnoho funkcí.
[COLOR=red][COLOR=#000000]* [/COLOR]Děti uvítali i hry[/COLOR]

"Proti:
* Není možné [COLOR=red]vypnou[/COLOR] přístroj do stanby,aby [COLOR=red]mě nezrněli programy[/COLOR] na analogové kabelovce.
* Stále musí být zapnut."
Zařízení bych rád používal pro DVB-T a pro přehrávání DVD - analogová kabelovka mne nezajímá, ale to autor recenze neupřesňuje.
Je to obecná vlastnost všech DVB-T zařízení (pak bych to neřešil a toto zařízení zakoupil) nebo jsou i takové, které po vypnutí nastavení digitálních programů zachovají?[/quote]
Recenzent by si měl v první řadě zopakovat ZDŠ, protože za takovou práci by to byla čistá 5 9-) A Sencor je samozřejmě šrot, takže o něm nemá smysl vůbec uvažovat.
gebu (54)|25.8.2010 20:22
Proč je to šrot?
Pitomec (10211)|25.8.2010 20:30
Mizernej tuner a mechanika u DVD nic nevydrží. Prostě levně placený, 2x placený.
vivid.sk (11472)|25.8.2010 21:14
Naviac tento model aj dost neprijemne bzuci (kolega ktory ho ma spominal). Vraj to pocut aj v standby (neviem ci je to vec kusu, alebo celej serie).
Pitomec (10211)|26.8.2010 07:16
Ty si furt vybíráš jakýsi splácaniny DVD+DVB-T 9-) Na příjem DVB-T vem TechniSat a jako DVD přehrávač asi cokoliv, co aspoň trochu vydrží (to by ten Hyundai mohl).
gebu (54)|26.8.2010 07:55
Díky za odpověď až to budu vybírat pro sebe tak se tím budu řídit. Je to pro babičku a čím méně krabiček a ovládačů tím lépe. DVD bude asi používat méně.
vivid.sk (11472)|26.8.2010 09:04
Ten Gogen + Hyundai je uplne to iste len v inom designe.

Co sa tyka inych znaciek typu Orava, Evolve, Sencor, ECG + uz spominane Hyundai a Gogen ... su to prevazne presne tie iste vyrobky, len s inym obalom (kde vacsinou kvalita nie je na prvom mieste - snazil som sa to povedat jemne = robi to ten isty cinan v rovnakej farbike).

To vsak neznamena, ze babicke to nebude stacit a pri menej frekventovanom a nenarocnom pouzivani jej to nebude sluzit aspon 2 roky - pocas zaruky :D
Pitomec (10211)|26.8.2010 20:53
[quote=gebu;294122]Díky za odpověď až to budu vybírat pro sebe tak se tím budu řídit. [COLOR=red]Je to pro babičku[/COLOR] a čím méně krabiček a ovládačů tím lépe. DVD bude asi používat méně.[/quote]Tím spíš bych koupil pořádný STB pro DVB-T a ne humus - až se ji bude zastavovat obraz a kostičkovat, tak ti asi moc nepoděkuje. Ale je to samozřejmě tvoje volba...