Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: VD: Domácí filmotéka

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme do naší víkendové diskuze s tématem:

Domácí filmotéka

Není to tak dávno, co jsme sháněli a kopírovali filmy na VHS kazetách, pak přišla CD, DVD, dnes se běžně využívají pevné disky, flash paměti nebo jejich kombinace a rozšiřuje se formát Blu-ray… Každý způsob uchovávání záznamů má svá pro a proti, s narůstajícím počtem exemplářů nemusí být snadné vyznat se v tom, co doma vlastně máme, nemluvě o nevrácených zápůjčkách příbuzným či známým.

Jak rozsáhlá je Vaše domácí filmotéka?
    Na jakých médiích?
    Má smysl digitalizovat staré VHS „poklady“?
    Kupujete si originály nebo raději nahráváte ze satelitu, kabelu, DVB-T?

Napište nám svůj názor, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko „Odpověď“, které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

CZ filmů a seriálů 377, zahraničních 406 a asi 400 pohádek (to už jsem nepočítal) - vše na originál DVD (vypálený jsem všechny vyhodil). A 1 film na BD. VHS 0 (když vynechám home nahrávky).

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Plná skříň filmů na DVD., vesměs originály. Nemyslím ty za 30Kč z TESCA (i když i ty mám - když není zbytí), ale orig. filmy, kde je přiložena i "knížečka".

ČR
    Guest

Mám hry, mám filmy, mám seriály, mám orginálky na PS3.

Neregistrovaný - Cova
    Guest

Celkem cca 2000 DVD všech žánrů, vše originály. VHS již žádné - cca 150 videokazet skončilo ve sběrném dvoře, videorekordér na půdě (nezbavil jsem se ho jen kvůli případné nutnosti digitalizace kazet ze staré analogové kamery). Občas něco nahraju z DVB-T (většinou seriály) a archivuju na HD trvale připojeném k TV přes USB. Blu-ray jde mimo mě - nejsem blázen, abych znovu investoval šílené peníze do něčeho, co už mám na DVD, na vyšší kvalitu kašlu...

Podobná témata

1. Pat & Mat (domácí kutilství)
    Od RossiD v sekci Volná témata
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 03-12-2011, 10:05
  2. Domaci kino.
    Od daniel.mel v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 26-08-2009, 08:17
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-07-2009, 14:25