Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Výběr sestavy (TV+BR player+lan přehrávání)

Peca56 (2)|14.8.2010 11:48
Dobrý den,
pokusím se popsat situaci, před kterou stojím, jsem amatér, tak se prosím nezlobte, když řeknu nějakou hloupost.
Na místě, kde bude televize připevněna náklopným držákem mám vyvedený koax do HD septop boxu (ten si zařídím) a 1 Gb/s síť.
Mé požadavky jsou:
1.) Televize 46-50 palců
2.) Konzole PS3 pro přehrávání BR filmů a network služby, popř. v menším měřítku i jako herní konzole.
3.) Přehrávání filmů jak z externího hardisku, tak z PC (Ideálně i z flash disku, ale není nutnost)
4.) Plnohodnotný zvuk 7.1
5.) Pokud možno co největší kompatibilitu k ruzným typům souborům.

Když jsem se nedávno začal zajímat o koupi TV, byl jsem po přečtení různých recenzí rozhodnutý, že půjdu do panasonica g20, hlavně kvůli jeho funkcím (internet, možnost nahrávání, připojení ext. disku atd..). Teď si ale nejsem jistý, jestli to není zbytečná investice, když budu pořizovat PS3. Nebo je ta g20 lepší pro přehrávání z ext. zdroje? Nebráním se ani staršímu modelu, nebo jiné značce, chtěl bych jenom, aby to bylo pokud možno cenově přijatelné a co je nejdůležitější, příjemné, zdraví neškodlivé dívání. Synovi je 14 dní a je předpoklad, že za rok bude koukat třeba na krtečka 4x denně. Za kvalitní zažitek při dívání na tv si rád připlatím, ale nechci vyhazovat peníze zbytečně. Můj cenový strop pro koupi TV je kolem 30 tisíc, to je ale opravdu hranice, když se vlezeme do 20ti budu jenom rád:c) Dík za váš čas

P.S.: trochu jsem koukal i po plazmach od LG, třeba model LG 50PK750.