Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Titulky mi pokazde vypadnou uprosted filmu.

DJo18 (1)|10.8.2010 12:22
Koupila jsem si novou LCD televizi a poustim si filmy pres USB, jenze kdyz si chci pustit filmy s titulky, tak pokazde se titulky zobrazuji na zacatku filmu a potom ke konci...uprosted to vzdy vypadne.Zkousela jsem asi pet ruznych filmu a u vsech to same, pritom na PC mi to jede v pohode.Umi mi nekdo poradit co s tim?
Pavel_tempx2 (829)|10.8.2010 21:51
koupit jinou TV :D né vážně, zkusil bych jiný formát těch titulků v jakém jsou formátu SRT nebo SUB, je napsané ve specifikaci TV, že to zvládá? určitě nejsou ty titulky někde uprostřed špatně "napsané"? SW v PC si s tím může poradit lépe a na TV se to hned projeví
StD (8612)|10.8.2010 22:11
No a já bych to "nevážně vážně" doporučil reklamovat u dodavatele toho filmu s titulky, od kterého bylo "nakoupeno"...

To opravdu tady hodláte vážně řešit sprzněniny, které kdosi spáchá někde aniž pořádně ví co činí a jiný si to ukradne z internetu?
Být vámi, zaměřil bych se na vlastní tvorbu...
P.S. A to píši proto, že už jsem těch titulků něco udělal a správně mastroval/časoval.
Pavel_tempx2 (829)|11.8.2010 10:29
dodavatel filmu :D

ukradne? stažení z internetu je u nás legální ;) ukradl to ten co to natočil v kině nebo případně stáhl z disku do avi...

titulky už jsem taky nějaké dělal a je fakt, že to zabere dost času (bez samotných překladů)
StD (8612)|11.8.2010 10:37
[quote=Pavel_tempx2;292449]dodavatel filmu :D

ukradne? stažení z internetu je u nás legální ;) ukradl to ten co to natočil v kině nebo případně stáhl z disku do avi...

titulky už jsem taky nějaké dělal a je fakt, že to zabere dost času (bez samotných překladů)[/quote]

[OT]...dlouho nebude. Alea iACTA es! Čti zde.[/OT]
Pavel_tempx2 (829)|11.8.2010 13:04
dělají si v tichosti co chtějí a pak to jenom protáhnou nějakou novelou, nedělám si iluze, že se něco změní :(