Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Srovnávání/vyhledávání televizí podle parametrů

patas (2)|8.8.2010 09:26
Existuje nějaký web, který by dovedl srovnat různé TV různých výrobců podle konkrétních parametrů?
Můj dotaz směřuje k tomu, zda existuje nějaký web (pracovně bych to nazval TVMania), který by byl analogií k mobilmanii v oblasti mobilních telefonů.
Ivo Mašek (10205)|8.8.2010 10:51
Různá srovnání, pokud je mi známo, dělá technické oddělení CHIP. Mnozí (i zde) mají k tomu různé výhrady, k těm testům, tak nevím. O nějaké extra společnosti, která se jenom TV zabývá - to nevím.
Ryan Giggs (688)|8.8.2010 10:51
Je to uplne zbytočne. Papierove parametre nepovedia o kvalite obrazu zhola nič. A porovnavať podľa nich jednotlive modely sa už vôbec neda.
patas (2)|8.8.2010 10:58
[quote=Ryan Giggs;291969]Je to uplne zbytočne. Papierove parametre nepovedia o kvalite obrazu zhola nič. A porovnavať podľa nich jednotlive modely sa už vôbec neda.[/quote]

Asi jsem se špatně vyjádřil. Nešlo mi o srovnání kvality obrazu, ale o prosté vyfiltrování dostupných modelů TV. Každý z nás má nějaké požadavky, např. chtěl bych TV 42-46", LAN port a aspoň 4xHDMI. Tímto by došlo k jistému omezení výběru přes všechny-většinu dostupných výrobců a pak by samozřejmě následoval výběr dle kvality obrazu a případně ceny.
Takto nějak jsem původně zamýšlel původní dotaz. Na mm si také nevybírám mobil jen srovnáním parametrů, ale nakonec se rozhodnu dle recenzí a zkušeností uživatelů, ale aspoň si zúžím možný výběr.
Ryan Giggs (688)|8.8.2010 11:17
Aha. Zmiatlo ma totiž to nepresne označenie "parametre". To o čom hovoriš je vybava. Parametre su uhlopriečka, kontrast, jas... a ďalšie podobne nezmysly.
Pavel_tempx2 (829)|10.8.2010 00:14
heureka.cz ;)
portartur (11)|10.8.2010 17:01