Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Proc mi nejde nahrat mpeg II vetsi jak 4GB?

Zakov (12)|21.4.2004 09:47
Muzete mi nekdo poradit rict proc mi nejde v orig. softu ke karte Aver TV Studio 303 nahrat vetsi soubor jak 4GB a kousek? Vzdyt by prece melo jit nahravat dokud mam misto na disku, ne? Nebude to softem?
StD (8612)|21.4.2004 09:58
Buďto A) omezení max. velikosti souboru dané FAT32 Partition; nebo pod NTFS Partition B) nastaveny segmenty v zachytávacím softwaru o této velikosti. Pokud je to soubor avi, tak tam je snad ten limit přímo implementován (spec. Enhanced AVI).

Při zachytávání do mpeg pod FAT32 by měl soft "umět" rozdělovat to do souborů o velikosti ~4,1 GB a přehrávat je postupně bez přerušení/skoků... Servus!
in0 (146)|21.4.2004 09:59
ptal jsem se tu na to nedavno, jde nejspis o vlastnost urcitych kodeku kvuli beproblemove spolupraci s mpeg-2 kartama, takze predpokladam ze i u tvyho MPEG2 (u me to byl konkretne CANOPUS DV).

da se nekde nastavit aby to pokracovalo dalsim souborem tvojevideo.000 tvojevideo.001... ten prvni soubor tvojevideo.AVI/MPG si pak ty pokracujici automaticky nacte, takze se to chova jako jedno nerozstrihany video.

(tak to teda alespon fungovalo u me :)
StD (8612)|21.4.2004 10:02
Přesně tak to u mne dělá soft PCTV Vision, jenom první soubor se jmenuje *.mpg a další *.001 atd. Při následném střihu se to chová jako jeden "projekt", tj. celý film.
Zakov (12)|21.4.2004 10:13
aha. Ja sem si rikal, ze je divny, ze mi ten druhej soubor nejde prehrat....to bylo asi tim, ze to bylo pokracovani prvniho, co? :-D Do dneska sem si myslel, ze na NTFS muzu mit soubor ja velkej chci..... :-( A posledni dotaz. Vezme mi Vidomi oba (nebo i vic) soubory jako jeden film, kdyz ho budu chtit enkodovat do XviD?
StD (8612)|21.4.2004 10:45
Přesně tak to dělám i já: ve Vidomi načtu postupně všechny soubory tak, jak mají jít za sebou a když se to narenderuje pro střih, je to tam už celé...