Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Opensat 4000 HD PVR

kodym (41)|4.8.2010 22:03
Prosím majiteľov tohto sat receivera o odpovede na otázky:
1- aký kodovací systéme má čítačka kariet pri dodaní(zakúpení)?
Funguje v čítačke hneď cryptoworks ,alebo treba napred nahrať nový sw?
2- Nezahrieva sa ?
3- Dá sa zaheslovať celá favoritná skupina,alebo len jednotlivé kanály?Dá sa použiť na heslovanie kanálov aj iné heslo než je heslo na vstup do nastavenia menu?Napr do menu 0000 a na kanal 1111?
4- Je možné prehrávať na pripojenom HDD nahrané filmy prijímačom?Znie to možno čudne,no z návodu to jasné nie je.Tam sa píše ,že prehráva JPEG,MP3.
Dík za odpovede.
StD (8612)|4.8.2010 22:10
Toto nemám, tudíž se nevyjadřuji k ostatnímu, ale Ad 4) - jestliže ti někdo napíše, že "přehrává" jen soubory JPG a MP3, tak každé dítě ví, že jde A) o fotografie (JPEG) nebo B) hudební soubory (MP3). 9-)
kodym (41)|7.8.2010 09:02
No ja som nenapisal ,ze prehrava "JEN" MP3,JPEG.Pretoze je pristroj PVR,tak su dve moznosti:
1-dokaze film nahrat ,ale nie prehrat(je to asi blbost ,ale moze to tak byt),prehrava sa len v pocitaci,
2-dokaze nahrat a aj prehrat.

Preto sa pytam ,ludi co tento pristroj maju ,ako to teda je.

Vcera som objavil,ze existuje identicky pristroj DEEP2010HD ,ktory ma len iny SW.
Vie mi niekto porovnat v com su okrem sw ine?
Aka citacka je nastavena v Opensate 4000(cryptoworks,conax,...),lebo v DEEPe je cryptoworks.
Mate uz niekto DEEP,ako ste snim spokojny a ake rychle ma prepinanie?
StD (8612)|7.8.2010 09:09
Z toho, jak jsi to napsal, to "JEN" naprosto logicky vyplývá... Jiné přípony souborů ti manuál jak píšeš neuvádí.
A když je něco označené jako rekorder (PVR), tak to zaznamená a přehraje ten stream, který dostane. Tudíž obrácenou logikou opět přehraje jen to, co mu předložíš ve stejném tvaru - Transport Stream.