Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

kurzy sony vegas, renderingu, prace s kamerou

didi38 (67)|3.8.2010 22:18
Ahoj chci se zeptat na nejake dobre kurzy kde me nauci natacet s profi kamerou hdv, nauci me pojmy a vse co k tomu patri, i rendering a nastavavovanmi projektu a renderingu i praci konkretne s programem sony vegas..je mi jasne ze to asi nebude v jednom kurzu,ale ze jich budu muset obsahovat vice :) ale budu vdecna za rady a recenze na ruzne kurzy :)
dekuji moc moc mi to pomuze
appalacio (201)|5.8.2010 15:11
sleduj videokamery.cz jednou či dvakrát do roka se pořádá Workshop... dělá se za víkend vše.. práce s kameru, střihová skladba, práce v Sony Vegasu..atd

je to setkání nadšenců, kurz si organizují sami, přesto je nabitý informacemi po celou trvání... cena "setkání" zdarma, krom vlastních nákladů na stravu a ubytování..

pravidelně se účastní kolem 15-20lidí

k vidění a odzkoušení vše od amatérské až po profesionální techniku, výhodné ceny (velké slevy) videotechniky a doplňků k zakoupení z shopu digikamery.cz

jsem pravidelný účastník a mohu říci, že se vždy utvoří perfektní atmosféra.. vše probíhá spíš jako setkání kamarádů z oboru než nějaké statické vyučování...
radek.kovacik (267)|7.8.2010 12:14
Videokurzy pořádá také časopis Video AZTip a jsou na výběr různé kurzy od jednodenních až po čtyřdenní. Bližší informace zde.
appa (109)|31.1.2012 19:06
Nové setkání, tzv. Workshop vyhlášen. V ČR u Vyškova, termín 11.- 13.5.2012, bližší údaje na videokamery.cz u Milana Braveného [email]milan.braveny@seznam.cz[/email] . Jde o 7. setkání nadšenců za poslední 4 roky, určené amatérům, poloprofíkům atd. Probírají se všemožná témata i prakticky.
666dia (476)|31.1.2012 20:28
appa - s kolegou se zůčastníme, ale budeme dojížďět, bydlíme za rohem...
didi38 - kolik ti je a odkud jsi...sz (možná i rodinný stav) :-)
appa (109)|31.1.2012 21:28
OK... počet je lehce omezen na 20 lidí.. zatím nebyl problém vždy naplnit, respk. přeplnit... standardní účast 20-25lidí .-))

for 666dia ..dotaz od did38 je staršího data.. pochybuji, že ti někdo odpoví
666dia (476)|31.1.2012 21:42
já vím, to byl pokus o vtip...
mirekv (7169)|1.2.2012 09:40
Ty setkání vám celkem závidím, srazy na Freaku už definitivně zemřely (i na sk).
appa (109)|1.2.2012 12:33
for mirekv tak přijeď .-) opravdu tam jezdí ti, co se chtějí přiučit, pak lidi, kteří se prostě znají a chtějí se 1-2x do roka setkat.. nic náročného, nic se neplatí, krom svých nákladů (ubytování, strava, cesta). Okoukneš techniku a ani svoji nemusíš mít, i když nějaká ta kamerka se hodí, abys mohl vyzkoušet co ostatní... ale rozhodně to není o tom, kdo má víc prachů v technice...
appa (109)|4.2.2012 19:33
V tuto chvíli je již 19 přihlášených.. má-li ještě někdo zájem, hlaste se, jinak bude stop-stav .-))) Tentokráte jsme omezeni kapacitou sálu a prostředí hotelu .-
mirekv (7169)|4.2.2012 20:04
appa: Vypadá to, že asi ještě nebudu mít vrácený řidičák a vlakama a busama se mi moc nechce. Navíc já jsem spíš přes video než točení, takže bych nezapadl. Takže ne. Aspoň nějaké RP za snahu.
appa (109)|4.2.2012 22:47
for mirekv ... tak není nic jednoduššího než si napsat a zjistit, zda by tě někdo nesvezl... a tyhle WS jsou 50-50 o kamerách a střihu.... tzn. děláme to tak, že pokecáme, natočíme, sestříháme a opět pokecáme .-)))) tři dny pátek<->neděle, co kdo snese .-))))..šance ještě je