Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 23 z 23

Téma: VD: Láká vás 3D TV?

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Len ci aj full HD rozlisenie staci pre 2-3m uhlopriecku.

Otazka nie je uhlopriecka, ale vzdialenost, z ktorej sa na nu divas.Urcite sa na nu nedivas z 1.5 metra, pricom napriklad na 40" fullHD TV mozes bez problemov.
    A ludske oko (tak ako ucho a ine organy) tiez zdaleka nie su dokonale a technicka "viditelnost" sa vacsou vzdialenostou rychlo vytraca. (konieckoncov, slepe porovnavacie testy sa daju vzdy velmi jednoducho spravit, do akej miery je rozlisenie limitujucim faktorom)
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od Dreamer Zobrazit příspěvek
    Len ci aj full HD rozlisenie staci pre 2-3m uhlopriecku... A pozerat na 3m uhlopriecke "neHD" rozlisenie, ktore stale prevlada, tak neviem neviem.
    pozeram DVDcka na 3m uhlopriecke z 4.5 metra a je to pozeratelne .. samozrejme pri HD je rozdiel vidiet .. ale ked to neporovnavas a proste si pustis DVD , tak je to v pohode .. kinecko je to fajne ..

ČR
    Guest

Citace Původně odesláno od Pytkin Zobrazit příspěvek
    pozeram DVDcka na 3m uhlopriecke z 4.5 metra a je to pozeratelne .. samozrejme pri HD je rozdiel vidiet .. ale ked to neporovnavas a proste si pustis DVD , tak je to v pohode .. kinecko je to fajne ..
    Zkoušel jsem 270Cm ze vzdálenosti 5m, je to moc! Záleží na každém cm. 2-2,5X je akorát. K HD. Na plátně vypadá dobře i dvix, protože je to velky. HD vypadá úchvatně. Pozerat na 3m ze 4,5 je katastrofa, čumíš na prostředek.

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

Ale je to kino ! v kine je to tak isto ..

Neregistrovaný
    Guest

Láká, ale... ...vyzkoušel jsem si to v obchodě, myslím že to byl rozměr 42". V této úhlopříčce dle mě k ničemu. 3D, aby to mělo smysl bych dával do tv 55" a vejš. Koukat na 3D z 3 mertů na pidi obrazovku a hledat tam ty 3D efekty je opravdu na bolení hlavy. Toď můj názor

Neregistrovaný
    Guest

Láká, ale jen ze zvědavosti, ne proto, že bych ji potřeboval a obdivoval. Současné 3D je technologická berlička, přechod mezi 2D a 3D. Taková ta první vlaštovka něčeho, co budeme za 10-20 let používat běžně, ale současným přístrojům se zasmějeme "jó tenkrát v tom roce 2010 to bylo děsný, jak si to někdo mohl koupit". Velmi se divím, proč se dříve než 3D obraz nerozmohl binaurální záznam zvuku. Je sice určen pouze pro sluchátka, bez nich slyšíme jen obyčejné stereo, ale tohle by byla skutečná změna v prožitku z filmu nebo ze hry!!! Kam se hrabou audio 5.1 a další odnože. Binaural k vyzkoušení například zde: http://www.qsound.com/demos/virtualbarbershop_long.htm funkční pouze se sluchátky.

Je tu pořád
    Registrace
    Jan 2008

a to ja som skusal binaural audio a prislo mi to uplne ohovne oproti 5.1 .. dokonca mame v nuende dake pluginy na 3D zvuk z fraunhoferu a sracka to je .. vobec ma to neoslovuje .. a cele je to chujovina, jak 3D .. nikto ma nedonuti , aby som film pozeral s nejakymi nasadenymi okuliarmi .. a nikto ma nedonuti , aby som pocuval film s nasadenymi sluchatkami ..

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Na takové výklady pozor. Je zde uživatel appalacio, který za to odebírá body a jako odůvodnění píše " ble " (zřejmě následek inteligence). Samozřejmě, že jeho názor zde nenajdete ............ o to je to zajímavější. Holt některý lidi jsou dneska fakt divný. Neublížíš - je ti ublíženo.
    PS pro appalacio: Pokud jsem tvým zásahem pomohl tvé životní úrovni, ještě širším ramenám, nebo zvýšenému egu., jsem rád, že jsem pomohl
    Bodík jsem ti nevzal, jak sis jistě dobře všiml. Ač jsem mohl a to tak, že by ti jich zůstalo jenom 9 a nemohl by jsi pak už vůbec nic. nejsem svině, jako někdo.
    Ostatní si jistě o tom udělají svůj obrázek (jenom podotýkám, že za celou éru jsem nikdy nikomu bod nevzal, naopak, rozdávám. A nechci to měnit)

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Láká vás 3D televizor?
    Od husky14 v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-04-2010, 00:22