Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nováček s PS50B550 (konkrétně PS50B550T4W)

ripema (5)|30.7.2010 08:53
Jsem čerstvým majitelem tohoto drobečka-a absolutně jsem netušil, co všechno se s ním dá provádět...moc vás všechny prosím-jsem spokojen se všemi funkcemi které využívám (koukám na telku hahaha) takže jedinou závadu co jsem našel je, že z FLASH (externí HDD) mě přes USB jdou jen fotky a mp3 - jinými slovy - jak tohoto drobečka naučit přes USB rozjet AVI (a nejlépe i s titulky?) ????????? Moc prosím - jsem (snad) technicky průměrně zdatný-ale rozhodně než bych přečetl všechny zde zveřejněné příspěvky - měl bych i odrostlé vnoučata.....proto budu vděčný za pomoc s tímto jediným nastavením - JAK ROZJET PŘES USB AVI ???? (ps:jaký smysl má přes TV rozjíždět WiFi když mám k TV připojený PC? je něco čemu nerozumím???? :-) ) Díky vám všem, co pomůžou
Operator237 (256)|30.7.2010 13:33
HI
to jste si mel pořidit C550 letošní model. a tam to funguje bez problemu. a nebo LG kde to jde rozchodit i na modelech kde jdou jen mp3 a jpg připadne jen ser. usb. ve vašem připade asi Vás zklamu nevidel jsem nikde na samasung že by tohle šlo. u verze B.snad možna nekdo najde navod ....
Martas 00 (114)|30.7.2010 16:56
nemusíš pročítat vše co je na foru ale stačí vlákna k PS50B550 těch tu není moc jinak jak přehrát avi a mkv na této tv je poměrně jednoduché stačí v menu přepnout tv na model 650 a jede to aspon u me tv to tak funguje .
Operator237 (256)|30.7.2010 17:56
* V režimu standby stiskněte INFO, MENU,MUTE a STANDBY, tím se
dostanete do servisního menu.
* V menu zvolte možnost CONTROL
* Dále možnost SUB OPTION
* Zapněte volby WISELINK MOVIE, WISELINK WRITE & HIGH DEVI
* přepnout WithoutDB na WithDB
* Stiskněte STANDBY
ripema (5)|5.8.2010 10:27
nejde mě přepnout volba wiswlink movie.....je off a nemám možnost ji změnit...