Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

NEW TV s cenou kolem 20tis

kralovicek (20)|28.7.2010 09:59
Ahoj,

urcite jiz nekolikrat poptavane tema, ale ikdyz jsem nektere procetl musim se zteptat v novem tematu:

Hledam novou telku(pravdepodobne LCD ale i plazma je ve hre) pro moji tchyni. Je to sice nenarocny divak, ale hrozny kritik!

Uhlopricka kolem 85cm by mohla stacit a paradoxne mam zatim jasno prave nad plazmou Panasonic G20.
K tomu bych potreboval podobny panel LCD...ten jsem zadny "slusny" nenasel a Samsungu se bojim.


Jelikoz nejsem znaly teto problematice, zeptam se jak je to s vybavenim techto televizi - pokud se prejde na novy format "neco po DVB-T" je nejaka TV pripravena na toto rozsireni? Bo lze nejaky komponent do nektereho typu TV vlozit tak aby nedoslo k tomu ze za rok, dva budu muset pouzivat jine DO??


Dekuju za reakce.
Honza
Ryan Giggs (688)|28.7.2010 17:26
Podobna tema aj s alternativnymi LCD modelmi: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=24505
kralovicek (20)|30.7.2010 08:26
jj toto tema jsem procital, ale nejak se mi do Sharpu nechce...
proto toto tema zda by nekdo nepomohl...
garb7 (1189)|30.7.2010 09:29
To se nedivím na edgeLED jsem ještě neviděl přirozený barvy , zato jsem měl možnost vidět rozdíl mezi TX-P42V20 a TX-P37X20 ze zhruba podobný vzdálenosti mělo V v tmavých odstínech značně navrch (v normální osvětlené místnost), ale při světlých scénách (reklam spot atd.) bylo 37X lepší (větší jas, nezkoušel jsem to nějak extra štelovat ) všechny TV zapojený přes HDMI na P42S/X/U dost podobný jen černá je za světla slabší .