Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Airstar tv a mpeg2 a mpeg4 - codec pak

ka1ra (120)|24.7.2010 16:53
Mam Airstar 2 kartu a win7 64bit. podařilo se mi nainstalovat kartu a DVB ViererTE. Vysílání v HD na mpeg4 se zobrazovalo v pořádku. Vše co bylo na mpeg2 kostičkovalo a sekalo se. Tak jsem si začal hrát s ovladačema a dosáhl jen toho, že již nefunguje ani mpeg4.
Pokud máte Win 7 64b, tak jaké dekodery na mpeg 2 a 4 máte nainstalované? Nebo co s tím dporučujete dělat?

--------------------------
18:43 24.7.
tak jsem se vrátil do stavu před instalací DVB TE a windows media center začal zobrazovat správně jak mpeg2 tak mpeg4. To znamená, že paseku v kodekách udělá instalace DVB TE. potřeboval bych zjistit jaké ted používá codec Windows, ale nevím jak a čím.
--------------------------
9:27 25.7.
takjsem si to potvrdil, jakmile nechám nainstalovat DVB TE nebo přiložené kodeky fy MainConcept, který používá DVBViewer, ze souboru DTVDecoderPro.msi tak přestane fungovat zobrazení pod Win. media centrem. Zobrazení pod DVB Viever ale také nefunguje:
- testváno s verzí DVB TE staženou v balíčku "DVB_PC_TV_Stars_4.6.0_MPEG-2_MPEG-4.zip" před on line aktuaizací a i po aktualizaci
- testováno s DVBViewer Pro 4.0

Rád bych zůstal u DVB Vieweru, zejména z důvodu nahrávání kde mi WMC se svým výstupem nevyhovuje. Vzhledem k výpadkům v signálu je potřeba před zpracováním udělat opravu a střih reklam. To jest programy ProjektX a Gordian. Dále mi DVB viewer umožnoval nahrávat dva a více pořadů pokub byly v jednom streamu.

Nějaký nápad?
JirkaH (123)|18.9.2010 17:52
Nápad je, trápil jsem se také, a nejen já. Zbytek zde http://www.czechcomputer.cz/disc_doc-P99048BE5398CC817C12570BD0046CD6A.html?ansid=342