Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Notebook jako externí displej kamery

Pupik8 (2)|14.7.2010 18:05
Zdravím,

napadlo mě, jestli by bylo možný použít notebook s video vstupem jako externí displej ke kameře přímo při natáčení. Kvůli ostření třeba. Taky by se dal využít při natáčení přes DOF adaptér tak, že by se obraz dal jednoduše obrátit do správný pozice. A zároveň by moh notebook fungovat jako záznamník při použití externího mikrofonu...
Je to dobrej nápad nebo je to špatnej nápad?
boldri (57)|15.7.2010 08:32
No, nápad je to zajímavej, ale přijde mi to docela krkolomný. Vůbec si nedovedu představit na co by se to dalo použít, napadá mně akorát nějakej ateliér?
Problém ale asi bude i v tom, že na noťasech jsou většinou jen výstupy. A na USB připojíš leda webku.
LOPOLO_2 (488)|15.7.2010 08:57
prez firewire by to asi slo ale taky se mi to zda prez ruku .. nahledovej monotor je ale na ostreni skvelej, ja zatim pouzival jen beznej ale jen v atelieru. Radeji bych se poohlidnul po nejakym vetsim do auta, ty mivaj kompozitni vstup, coz je na nahled pro ostreni dostacujici a staci mu vetsinou malo energie. Na zvuk jsem si ja osobme koupil H4N a nemuzu si to vynachvalit. Je to proste jednim slovem vynikajici. Vrele doporucuju vsem, kdo nepodcenujou zvuk.
http://www.zoom.co.jp/english/products/h4n/