Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Náhrada za Dr,DivX 2.0

babka (23)|10.7.2010 21:10
Trápí mně velký problém a nerad bych tady navodil tém,ata jako:je lepší DivX než xiDv,kolik toho mám přečíst a končí to napadáním samých poradců mezi sebou.Prosím,kdo umí poradit ať to udělá.Skoro čtyři roky jsem používal Dr.DivX k velké spokojenosti,takže jsem nezkoumal,který kodek je lepší.Nejprve bypoužíván v XP a smový PC ve Vistě.Jak jsem ho dostal do Visty už nevím.Teď jsem přešel na W7 a Při najetí chce nový kodek.Těch mám dost,ale žádný se mu nelíbí.Nedělám diplomku ani doktor.práci nezajímá mě birate,kontejnery a pod. to jsem neznal ani prve a filmů,včetně vystříhaný reklam jsem udělal spoustu.Proto prosím,pokud to je jen trochu možné o doporučení nějakého programu.Dnes se morduju celý den s FormatFactory,sympat.program,vyzkoušel jsem více variant ale všechny mají jen jednu vadu:vypálené DVD jdou přehrát v PC,v přehrávačích film načtou,ale nespustí,nebo hlásí:neznámý disk.K vystříhání reklam a úpravě zač.a konce používám Avidemux s žádnými nastaveními(jen copy) vše potom proběhlo v Dr.DivX,žádné trhání ,zpožď.zvuku a pod.Proto mě se....,že nemůžu něco podobného najít.Dík Peter
kasr (133)|8.6.2011 19:41
nepozeram datumy,sorry,vymazat nejde.
kasr (133)|8.6.2011 19:42
stare,nevsimol som si