Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: HQ Audio

5.7.2010 09:40
SCiFAPratele, existuje uz nekolik Blu-ray audio. Chci se zeptat v jakem programu se to da vytvorit. Mam nekolik audio nahravek v 5.1 a potreboval bych z toho udelta Blu-ray audio abych si to mohl prehrat v mem Blu-ray prehravaci. Diky moc za odpoved
5.7.2010 10:15
vivid.sk Blu-ray audio

takyto pojem neexistuje.

pokial chces vypalit akekolvek audio na BD, musis standardnym sposobom authorovat BD, kde vysledkom bude stream v BDAV kontajneri.
8.7.2010 04:50
SCiFAOK diky za vysvetleni zkusim neco pohledat
22.1.2015 03:22
HOFAKJá bych se z dovolením v tomto vlákně ,abych zbytečně nezakládal nové zeptám na problém z mým zesilovačem Technics.
Z ničeho nic mi začal zesilovač při přehrávání při vyším volume /ale zase ne nějak extrémně velikém /hlásit Overload ,proč se to takto děje nemám zdání ,prostě zesák při větším přetížení vypne a naskočí opět až při vypnutí a zapnutí,nikdy před tím toto neděl.
22.1.2015 04:10
bastlirŘekl bych, že závada bude v koncovém zesilovači a jen teplotní ochrana celý zesilovač vypíná. Pokud si neumíš na desce vyměnit např. kondenzátor, dej to do servisu. To se hold po nějaké době provozu stává.
22.1.2015 04:20
HOFAKOk děkuji,je zajímavé,že to udělá jen někdy třeba po 14 dnech mezi tím to můžu zesilovat zcela neomezeně.
22.1.2015 04:55
bastlirAle ať je tak či onak, domnívat se tu můžeme cokoliv, avšak jen servis může udělat diagnostiku. Není nic horšího, jak nahodilé závady.