Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

VD: Mistrovství světa ve fotbale 2010

Jiří Piškula (30)|2.7.2010 11:21
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme do naší víkendové diskuze s tématem:

Mistrovství světa ve fotbale 2010

Mnoho televizních nadšenců si vychutnává kvalitní obraz svých plazmových/LCD televizorů zejména při sportovních událostech. Ne jinak je tomu i nyní, v době vrcholícího souboje nejlepších fotbalových mančaftů naší planety.

Sledujete přenosy z mistrovství světa?
Upřednostňujete satelitní, internetové nebo pozemní vysílání?
Jak hodnotíte kvalitu obrazu?
Komu jste fandili/fandíte?

Napište nám svůj názor, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko „Odpověď“, které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
Ivo Mašek (10205)|2.7.2010 12:22
Přenosy z MS_2010 sleduji. Ne ale všechny. Jsem skalní fanda hokeje, fotbal moc nemusím. Ale mistrovství světa je jiná liga, takže po očku sleduji, některé zápasy dokonce naplno, jako např. Slovensko - Itálie a Portugalsko - KLDR.
Portugalsko vypadlo, takže jeden z mých koní je fuč., Anglie vypadla, tož druhý z mých koní je také fuč. Jinak jsem nabyl dojmu, že to není ve skutečnosti MS ve fotbale, ale MS rozhodčích. Protože ne kvalita a um hráčů, ale rozhodování jednoho nehráče rozhoduje, kdo postoupí a kdo ne.
Sleduji prostřednictvím kabelovky, a na obraz si nestěžuji. Někdy zavítám na inet ( http://www.eurovisionsports.tv/fifaworldcup/ ).
Těžko říci, komu vlastně fandím., jak jsem již psal, jsem fanouškem hokeje. Ale jedno bych si přál určitě, a to, aby už konečně vypadla Argentina. Nic proti hráčům té země nemám, ale to vyžraný "boží" prase Maradonu nesnáším.
StD (8612)|2.7.2010 12:27
Ad trasa: Sat
Ad stanice: ARD/ZDF
Deutschland

Edito: pro IM - jestli je vyklepnem, dávám flašu... B-)
Jo a bez přiblblejch vuvuzel je to Kanalton2
http://www.sportschau.de/sp/fifawm2010/news201006/17/ard_vuvuzelas.jsp
Pitomec (10211)|2.7.2010 13:26
Vůbec mě to nezajímá, naši tam nehrají.
Ivo Mašek (10205)|2.7.2010 13:32
[quote]
Edito: pro IM - jestli je vyklepnem, dávám flašu... B-)
[/quote]
:)
Kéž by se němcům povedlo Maradonovi nakopat pr.... a zpřerážet mu tu jeho "boží" podvodnou ruku
geronimoh (2327)|2.7.2010 17:25
Sleduji některé zápasy na ČT HD (DVB-S2, Skylink). Kvalita obrazu i zvuku výborná. Fandím Brazílii a Španělsku.
StD (8612)|2.7.2010 17:51
Cheche, právě teď brazilský opičky vyklepnutý... :-E
ČR (0)|2.7.2010 23:50
Úplně trapná hra. Ožralci, co to sledují u televize, jsou pro mě největší primitivové vůbec. S touto kategorií lidí mám odjakživa velký problém, nerozumíme si. Fanoušci jsou největší hovada vůbec, pak člověk jenom jde kolem těch rozmlácenejch flašek! Podobní lidi chodí do protestantských pochodů. Fotbal v televizi opravdu nesleduji, párkrát jsem se byl podívat na stadionech naživo, nuda. Pro někoho to může být vtipný odvaz, chovat se jako hovado a pořvávat, ale moc si na to nezvykat. Zábava pro špinavou Evropu. Někdy je mi vážně líto žen, když musí žít po boku takových kreténů, pro které je fotbal, v jakékoli formě, životní prioritou. Tyto svině patří do kafilerie, pálit to!
Ivo Mašek (10205)|3.7.2010 08:40
:-D:-D
Zajímavý názor. Já jsem, jak jsem výše psal, fanda hokeje. Kdysi jsem pravidelně chodíval na ligu do Litvínova. Představ si, že jsem tam na nikoho nepokřikoval, ani do sebe nelil jednu flašku piva za druhou a ani jsem v závěru neskandoval v různých průvodech a nedemoloval vše, co by mi stálo v cestě. Můžu tě ujistit, že nás bylo takových fakt hodně., řekl bych mnohem víc, než těch, kteří byli vyditelní, tudíž si jich všímali "také novináři" a ti to, i tobě, pak "nějak" prezentovali. I tak se vytváří mínění (bohužel)
U televize se, co se týče americkokanadské hokej ligy týče, rád na některé zápasy podívám (v přímém přenose ho dávají některé zahraniční sportovní kanály). A protože hokej se hraje v zimě, tak ani to flaškové pivo doma do sebe neleju, ..... spíše čaj s rumem (nebo rum s čajem?:-D )
Ti, co skutečně fandí jakémukoli sportu (auta, motorky, míčové hry, hokej, ....) jsou vesměs slušní lidé. Ti, kteří tam dělají binec a potom ničí vlakové soupravy, demolují vše, co jim stojí v cestě, apod. - tak to nejsou žádní fanoušci sportu. Jsou to prachobyčejní chuligáni, kterým se takové akce náramně hodí.
Apropó: Jsem zvědavý, kdy konečně našim policistům stoupne sebevědomí a končně se už odpoutají od minulosti, která jim svazuje ruce v zmlácení agresivních, zaostalých tlup, které se naučili chodit po dvou zadních a tudíž si myslí, že jsou lidmi.
Jo a na závěr: Te´d, v těch parnech, si velmi rád zajdu do nějaké lesní hospůdky (máme jich tu v podhůří hor dost) a dám si točené pivo. Krásně schladí a osvěží a není po něm žízeň (jako po různých limech apod.) K tomu si zapálím cigárko a jen tak se kochám.:)
StD (8612)|3.7.2010 17:59
[quote=Ivo Mašek;287913]...[/quote]

Tak přání vyplněno - argentinská svatá kráva rozporcována na bifteky 4:0!!!
Lahvinka ginu je u ledu. B-)
A ještě informace pro pana "zapšklého" ČR hosta - vypil jsem u toho 2 lahváče, 4x si zařval Tor!, monitor jsem si nepoprskal, popelnice nevysypával... :cool:
Ivo Mašek (10205)|3.7.2010 18:31
[quote]
argentinská svatá kráva rozporcována na bifteky [COLOR=#ff4400]4:0[/COLOR]!!!
[/quote]
Líbilo se mi to. Maradona dostal boží ránu :-D
StD (8612)|3.7.2010 18:39
[quote=Ivo Mašek;287952]Líbilo se mi to. Maradona dostal boží ránu :-D[/quote]

Jo a jedna smutná zpráva na okraj: Když jsem si to přepínal zpátky na radio, tak mi tam omylem naskočila berlínská RockAntenne a zrovna říkali, že v lese za městem bylo nalezeno zohavené tělo ženy, pravděpodobně týden nezvěstné soudkyně mladistvých, která přesně s touto kriminální mládeží (rowdies, hooligans) bojovala...
mirin (10)|4.7.2010 11:05
sleduji MS ve fodbale každý den na ČT HD z DVB-T (multiplex-4 O2), a obraz užasný
Vokys (10)|6.7.2010 09:04
Zatím jsem nevynechal jediný zápas. I když jsem si několikrát říkal, proč radši nejdu spát, některé zápasy byly strašné... Ale osmifinále i čtvrtfinále nabídly dobré zápasy a konečně i pár gólů. Bohužel je dávají hlavně Němci, což je národ, který já absolutně nemusim v žádném sportu. Přál jsem jim konec hned ve skupině, nepovedlo se. Tak jsem držel palce Angličanům i Maradonovu spolku, oba dostali čtyřku... Tož jsem zvědav, jestli zítra stejně nedopadnou i Španělé... Ale ne, ty už by Němčourům mohli zatnout tipec, doufám:-)

A jinak kvalita obrazu i zvuku na ČT HD přes Netbox je skvělá. Fakt paráda, krásné detaily. A ani ty vuvuzely už nejsou tolik slyšet...
Ivo Mašek (10205)|8.7.2010 21:29
"Nemocní" jedinci se najdou všude, v každé skupině lidí.
StD (8612)|8.7.2010 21:43
Tak tak, já na to zíral od cca 5 minuty jak "z jara" - to vypadalo jako kdyby je někdo vyměnil. Ale bylo to k pláči, ne někoho bít. Maximálně si odpustím návštěvu Španělska nebo koupi vozu Seat/VW/Škoda. Jsou tu sběratelé, co ty zápasy archivují - chtěl bych slyšet jejich názor.
ai (2993)|9.7.2010 03:39
Fotbal je fantasticka hra, sam jsem jej hral, ale nejak to moralne ztuchlo, ad "zlata ruka" filmovani hracu a dalsi, rozhodci, kteri chybuji uz tak, pak se nemaji ano o co oprit, zeptaji se hrace jestli mel ruku, odpovi ne, nemecky golman vidi, ze to dostal a hraje jako by se nechumelilo, hazi se sipky ve vapne, je to dost hrozne, jestlize nekdo skoci na zem ve vapne umyslne mel by jit ven on.
Na vsechno by melo byt dohlizeno vice rozhodcimi, elektronicky a zpetne vse korigovat, jedine to ma sanci ttrestat i ty "filmare"

http://aktualne.centrum.cz/soumar/img/29/60/296009m-boxy-s-hlas-ver4d.swf?file=http%3A%2F%2Faktualne.centrum.cz%2Fobject.phtml%3Fczechcode%3Dutf%26oid%3D8439


//husky14: máš to tam ;)