Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Evolve Blade II

N!nja (5)|24.6.2010 16:51
Ahoj všem. Dnes jsem si objednal tento multimediální přehrávač, zítra mi ho doručí a tak předběžně zakládám tento thread a prosím všechny, kdo s ním již mají nějaké zkušenosti, aby napsali sem, pomůže to do budoucna v rozhodování i dalším lidem. Pokud vím, je to novinka, takže moc lidí ho asi zatím nemá, ale i tak by mě zajímalo, jestli už je nějaký neofiko FW. Zatím jsem nikde nic nenašel, tak doufám, že se to časem rozjede. Nevíte někdo, jestli do něj jde fw z PlayON?A jak je to s Bittorrentem? No pro začátek stačí, předem díky za info.
peatro (1054)|24.6.2010 19:54
nevim proc si neporidis playonHD, kdyz tam chces cpat firmware z nej, jako kolik na tom usetris?? 500,-? fakt smesna akce
4500,- uz mas Xtreamer na 2 3,5'' disky fuguje rovnez jako NAS a o podpore a vykonosti se nebudu ani zminovat
N!nja (5)|24.6.2010 20:10
Nemusím tam cpát přímo fw z PlayON, jen se prostě ptám na možnosti. Blade 2 mi přišel lepší v tom, že je novější, levnější a tak jsem si říkal, že třeba i s ofiko fw pojede dobře. XtreamerPro jsem nebral,protože chci Bittorrent klient a ten XT nemá, pro mě dost důležitá věc. Když už budu mít takovéhle zařízení, nechci tahat torrenty někak do PC a pak je zdlouhavě přesunovat do přehrávače, když to jde jednoduše přímo do něj. Jak říkám, sháním spíše informace i pro další lidi.
Invin (34)|25.6.2010 07:22
Xtreamer umi torrent klienta, staci si jen nahrat XMP mod a muzes vesele stahovat mimo PC :)
N!nja (5)|25.6.2010 08:17
[quote=Invin;287179]Xtreamer umi torrent klienta, staci si jen nahrat XMP mod a muzes vesele stahovat mimo PC :)[/quote]

No ale jestli jsem to dobře pochopil, řeč byla o XT Pro a když jsem se rozhodoval, který koupit, tak k němu jsem žádné Mody nenašel. Každopádně, teď už je to fuk, dnes mi přijde Blade II.
matulik12345 (9)|25.6.2010 11:44
Silne uvazujem o kupe tohto prehravaca. Chcem nieco kde vrazim 3,5" HDD a vyberam v podstate medzi nim a eGreatom... Xtreamer PRO by bol naj ale ten je cenovo uplne inde.

... zaujima ma hlavne ako si poradi s fullHD, ci to pojde plynule bez sekania.
Pawlyk65 (9)|29.10.2010 18:34
zdravím ve fóru, jsem novým majitelem Evolve Blade II, ale zatím mám dost rozporuplné pocity.
.mkv ripy přehrává i do poměrně vysokého datového toku, ale mám problémy s BD-iso.
sice image (42GB) načte a přehraje, ALE! plynule pouze v "auto-výstupu" kde TV indikuje 480p...
při pokusu jít z nastavením výstupního rozlišení nahoru, nezvládá ani výstup 720p... natož 1080...
a to ani s nejnovějším firmware.
vypadá to , že číst z HDD zvládá, ale už ne zpracování do plného datového toku...o to víc mě překvapuje, že nemá problém s "downkonverzí", ale neupravovaný stream "nedá" :(
na fórech opěvované firmware pro "playonHD" je již ošetřeno proti instalaci do Blade.
mno a teď babo raď...
jestli má kdokoli zkušenost s řešením a odladěním tohoto přehrávače budu rád za každé info.
Pawlyk65 (9)|15.11.2010 17:58
zdravím, trochu jsem pokročil...sice Evolve Blade II nezvládá BD-iso, ale po nahrání rozbalené struktury BD do adresáře na disk se jeví, že přehrává v pohodě.
jenže jenom asi 30 - 40 minut...pak se začne sekat!!...sice stačí stopnout a dát přehrávat z daného místa ( zkoušel jsem jít i o chapter zpátky, jestli nejsou poškozena data) a zase těch 40 minut...a seká se :(
nevím, jestli je to problem hardware, nebo jen posledních 2 firmware, ale s větším (orig. BD) datovým tokem má tento přehrávač opravdu problémy...
sirdo (1320)|15.11.2010 20:06
[quote=Pawlyk65;307575]zdravím, trochu jsem pokročil...sice Evolve Blade II nezvládá BD-iso, ale po nahrání rozbalené struktury BD do adresáře na disk se jeví, že přehrává v pohodě.
jenže jenom asi 30 - 40 minut...pak se začne sekat!!...sice stačí stopnout a dát přehrávat z daného místa ( zkoušel jsem jít i o chapter zpátky, jestli nejsou poškozena data) a zase těch 40 minut...a seká se :(
nevím, jestli je to problem hardware, nebo jen posledních 2 firmware, ale s větším (orig. BD) datovým tokem má tento přehrávač opravdu problémy...[/quote]

diky za info, EB II leti z mojho zoznamu potencialnych adeptov na kupu...