Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LCD LG M2262D-PZ přehrání filmů z USB

hunterko (2)|22.6.2010 12:08
Potřeboval bych poradit jak přehrávat filmy z usb, výrobce píše sice že to nelze, ale někde jsem se dočetl, že lze. Tak jestli s tím má někdo zkušenost, jeslti by mi popsal jak na to. Díky za radu.
hunterko (2)|25.6.2010 17:39
Problém jsem si nakonec vyřešil sám.
Návod je následující:
Potřebujete telefon se symbianem a infra portem. Dále z internetu stáhnete Psiloc_irRemote a nainstalujete do mobilu. Z této stránky stáhnete přílohu http://www.avforums.com/forums/lg-forum/1154072-m197wdp-m227wdp-m237wdp-how-enable-divx.html
Ve staženém souboru je návod, pro neanglicky rozumějící jednoduše řečeno. Vytvoříte složku v mobilu na disku c:/data, složka se bude jmenovat Codes. Potom to této složky (c:/data/Codes) vložíte soubor, který jste si stáhli. Otevřete potom v mobilu ten stáhlí soubor a mobil se vám přepne hned do servisního ovladače LG. Zmáčknete 2 a vyvoláte servisní menu. Dále můžete pokračovat dálkáčem od tv. Zadáte pin 0000 -> dáte menu tool option -> media player. Změníte hodnotu EMF-PM na EMF-PMM. Pak exitem vyjedete z menu. Vypnete zapnete televizy a v menu -> USB se vám objeví nová položka přehrávač filmů. To je všechno a můžete v klidu sledovat filmy včetně filmů s titulkama.
!!! HLAVNĚ POZOR !!! Žádné jiné věci v servisním menu neměnit !!!