Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung ps50c6500

KCU1 (17)|21.6.2010 19:21
Mam novou SAMSUNG PS50C6500. NIkdy sem Samsung nemel ale zatim jsem spokojeny. Jen nejak nemuzu najit spravne nastaveni barev. A internet@tv zatim moc nevyuzivam, chtel bych tam CT tv popr jine ceske internetove zdroje, ale zatim mi to nic takoveho nenabizi.
Pokud ji nekdo mate, sem s poznatky.diky
HanZ2k (2)|25.11.2010 12:55
Zdravim, mam jeden problem. Mam par dni palzmu Samsung PS50C6500 a všiml jsem si jedne velmi neprijmene vlastnosti. Pokud koukam na jakykoliv 50Hz film, je vse OK a obraz krasne klidny. Ovsem pokud koukam na neco v 24p (MKV, DivX z Popcon Hour A-110) je především v bíle barve jasne videt blikání obrazu? Jde tento problém nějak odstranit?
Pročítal jsem různé diskuze a viděl zásahy do servisního menu a aktivaci funkce Cinema Smooth pomocí preknuti na model C8000. Odstraní to muj problem? Nebo je jina cesta??
lerby (906)|25.11.2010 13:53
[quote=HanZ2k;309678]Zdravim, mam jeden problem. Mam par dni palzmu Samsung PS50C6500 a všiml jsem si jedne velmi neprijmene vlastnosti. Pokud koukam na jakykoliv 50Hz film, je vse OK a obraz krasne klidny. Ovsem pokud koukam na neco v 24p (MKV, DivX z Popcon Hour A-110) je především v bíle barve jasne videt blikání obrazu? Jde tento problém nějak odstranit?
Pročítal jsem různé diskuze a viděl zásahy do servisního menu a aktivaci funkce Cinema Smooth pomocí preknuti na model C8000. Odstraní to muj problem? Nebo je jina cesta??[/quote]

Funkciu "Cinema Smooth" zapinali prepnutim na C8000 v US (PNxx...) verzii. Ak by to slo cez servisne menu aj pre europske verzie C6500 prepnutim na C7000 urcite by to pomohlo.

Treba pohladat na nete.