Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pinnacle 14 trial problém.....

calgaryboy (294)|20.6.2010 15:51
Zdravím všechny, mám takový problém. Stáhnul jsem si nový Pin 14 v trial verzi s tím, že vyzkouším jak se liší od 12ky a případně ho koupím. Natáhnul a sestříhal jsem HD video z mé HV30ky, vše ok, ovšem pak nastal problém s exportem. Včera jsme omylem místo BDMV mpeg2 zvolil v exportu BDMV avc. Pálím na bluraye 25GB. Kamera natáčí v mpeg 2....No a disk se vypálil, ale tváří se jako prázdný...přitom vypálený je, člověk to na disku vidí. A nic ho nepřehraje. Dnes jsem zkusil tedy tu správnou možnost a dal jsem vytvořit a vypálit BDMV mpeg2, kvalita videa automatická, zvuk DD2,0,opět na BD 25GB. Zatímco včera se vše událo snad během až 9ti hodin, přikládám to své blbosti a té špatně zvolené položce BDMV avc, tak dnes bylo vše hotovo klasicky jako ve 12ce za cca 4 hodiny /2 hodiny HD videa, cca 21GB na disku/ . Po 4 hodinách renderování a pálení ovšem nastala ta samá situace, disk je vypálen, ale opět se tváří jako prázdný a nic ho nepřehraje /BD kino Sony BDV e300, ps3, ani mé pc/. V pc když na disk kliknete, tak je jakoby opět prázdný. Tak vůbec nevím co s tím? Navíc když mrknu do my project a složky stream, tak je tam video opět ve formátu AVCHD, přitom jsem dnes jasně dal bdmv mpeg2. JE to trial verzí? Je tam něčím osekán export videa? Proč by tam ovšem nenapsali, že je třeba export na BD možný až v plné verzi? Mám pocit, že když už to pustí dál a vše se renderuje a pálí, tak by to mělo fachat. Nebo kde může být chyba jinde? Specifikace pc: windows 7 profes. 64bit , intel core quad 2,5,640gb hdd, ati radeon HD 8500,asus pq5 pro.

Dnes tedy volím ještě jednu možnost, dělám v Pin 14 soubor v mpeg 2, který uložím na HDD a nějak ho chci pak dostat na BD....co mám posléze volit, mám na pálení Cyberlink Hi def suite s možnostmi vytvořit data bluray, vytvořid BDAV /což asi nebude to pravé ořechové.../.


Zítra chci zavolat na exac podporu, ovšem jestli mi něco řeknou, bo mám jen trial verzi a tudíž u nich nejsem registrovaný, nevím kam jinam se s dotazem obrátit.

Jedná se o video mé dcerunky, na kterém je samozřejmě mnoho práce a rád bych ho konečně na ten bluray dostal. V předchozí verzi 12 jsem nikdy takové problémy neměl.

Díky všem dopředu za případné tipy a nápady, či informace o trial verzi Pin 14, které třeba neznám., Stejně tak ocením radu, jak na to teď s tím mpeg2 souborem, jak ho odstat z Hi def suite na BD tak, aby mi klasicky jel jak v ps3 tak v systému bluray domácího kina.
Ivo Mašek (10205)|20.6.2010 19:42
A myslíš si, že když si dotaz napíšeš do dvou sekcí, tak ti tu lidé budou odpovídat duálně?
Toto duplicitní tema zamykám a odpovědi najdeš zde:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=24303