Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Chris TV, Ulead MSP 7.0 alebo Adobe Premiere

embe (99)|8.2.2005 20:14
Zdravim, mam taky problem, kupil som TV kartu a chcel by som nahravat z TV. Stihol som si uz vsetko nastudovat a aj vyskusat na roznych softoch. Najlepsi sa mi zda Chris TV, aj ked som neskusal IUVCR. Skusal som ATV2000, Fly2000TV a samozrejme aj orig.soft ku karte (hroza). Ten Chris TV (4.10) je fakt asi kombinacia toho najlepsieho zo vsetkych softov, tvorca bol asi nasraty a tak urobil vlastny soft, iste viete o com hovorim, TV softy = problemy.
Kolega v robote mi povedal, ze Ulead MSP a Adobe Premiere dokazu tiez nahravat z TV. Tak som ich nainstaloval. Ulead mi ani neponukol TV kartu ako zdroj video signalu, mozem vybrat iba z S-video a Composite :-? . Adobe sice rozozna kartu ale tvrdi, ze ju pouziva nejaka ina aplikacia, co je samozrejme blbost :-((( V com by mohol byt problem? Odinstaloval som aj codek pack pre istotu. Mate niekto skusenosti s tymito programami a ci sa s tym vobec zaoberat? Aku kvalitu, ak sa s nimi da stahovat z TV, poskytuju?
Len pre uplnost: TV kartu mam Life View Fly Video WDM(bez FM tunera), P4 2.8GHz hyper trading, 1024MB ram, ATI 9600XT 256MB.

Dik za nazory/pomoc.
Milosbb (889)|9.2.2005 17:05
Grabujem pomocou Fly2000TV a spokojnost.Este som to skusal pomocou Win DVD Creator a islo to.Ale viac moznosti ponuka FLY.S ULEAD alebo ADOBE ti vsak neporadim.S tym Win DVD Creator som to skusal priamo do mpeg2,myslim,ze kvalita celkom slusna.Ale najlepsia je kvalita videa pri grabovani bez kompresie "plny PAL"768x576 pomocou FLY2000TV do formatu .avi.Nasledne prevod pomocou Win DVD Creator do mpeg2 a vypalenie na DVD.

Win DVD mi ponukol nastavenie kanalu,cize musel som rucne nastavit priamo kanal,z ktoreho som to chcel nahrat.

TV karta Life View Fly TV Prime 34 FM a s tym orig.softom mas pravdu-otras!!!
embe (99)|10.2.2005 19:28
Hm...diky za info. Co sa tyka Fly 2000 TV, mam a skusal som aj ten, vsetko uplne super, az na to, ze program pri nahravani zmrzne po cca 20 minutach, subor ktory nahrava sa sice zvacsuje, akoby program nahraval, ale kedze program nejde ukoncit inak ako restartom PC, AVIcko je nielenze nekompletne ale ziadny program na otvorenie resp. opravu nekompletnych AVI ho nevie otvorit. Vcera som reinstaloval XP, takze skusim dnes znova a uvidim.
Milosbb (889)|10.2.2005 21:29
Fly2000TV mam v.2.36,mozno ta novsia je nestabilna,neviem,ktoru verziu si skusal.
Inak to,co popisujes sa mi este nikdy nestalo,teda,ze by som musel restartnut.Ale problemy boli s orig.softom.
embe (99)|10.2.2005 21:51
[quote=Milosbb]Fly2000TV mam v.2.36,mozno ta novsia je nestabilna,neviem,ktoru verziu si skusal.
Inak to,co popisujes sa mi este nikdy nestalo,teda,ze by som musel restartnut.Ale problemy boli s orig.softom.[/quote]

Mam verziu 2.26, vsetko ide ako ma, akurat sa mi zda obraz trosku horsi ako bol predtym. To ye mi zmrzol program mohlo byt sposobene hocicim, kazdopadne je to prec. Ale pokukam sa po 2.36 ke, mozno tam bude trochu lepsi obraz. Chris TV ma perfektny obraz, nic sa nanho nechyta, ale je mono :(( :(( :(( a nicim to neviem zmenit ne stereo. Neda sa to. Ked si pouzival starsiu verziu Fly 2000 TV, myslis, ze tam bol horsi obraz ako v tejto verzii co pouzivas?
Milosbb (889)|11.2.2005 16:21
Fly pouzivam od verzie 2.36,takze neviem,aka bola predchadzajuca verzia.
embe (99)|11.2.2005 21:42
Nic sa neda robit...problem je vo Fly 2000 TV so zvukom. Je to dost zasumene a "zapukane". Standardne mi program nadstavi mono a ked to zmenim na A2 alebo A2+SAP a podobne, tak je sice zvuk stereo, ale zasumeny...ako by som to mohol odtstrani?
raraschek (12)|26.2.2005 10:08
[quote=embe]Zdravim, mam taky problem, kupil som TV kartu a chcel by som nahravat z TV. Stihol som si uz vsetko nastudovat a aj vyskusat na roznych softoch. Najlepsi sa mi zda Chris TV, aj ked som neskusal IUVCR. Skusal som ATV2000, Fly2000TV a samozrejme aj orig.soft ku karte (hroza). Ten Chris TV (4.10) je fakt asi kombinacia toho najlepsieho zo vsetkych softov, tvorca bol asi nasraty a tak urobil vlastny soft, iste viete o com hovorim, TV softy = problemy.
Kolega v robote mi povedal, ze Ulead MSP a Adobe Premiere dokazu tiez nahravat z TV. Tak som ich nainstaloval. Ulead mi ani neponukol TV kartu ako zdroj video signalu, mozem vybrat iba z S-video a Composite :-? . Adobe sice rozozna kartu ale tvrdi, ze ju pouziva nejaka ina aplikacia, co je samozrejme blbost :-((( V com by mohol byt problem? Odinstaloval som aj codek pack pre istotu. Mate niekto skusenosti s tymito programami a ci sa s tym vobec zaoberat? Aku kvalitu, ak sa s nimi da stahovat z TV, poskytuju?
Len pre uplnost: TV kartu mam Life View Fly Video WDM(bez FM tunera), P4 2.8GHz hyper trading, 1024MB ram, ATI 9600XT 256MB.

Dik za nazory/pomoc.[/quote]
v chris programe mi antivirus nasiel tento virus: win banbra K (trojan)
vám nie????
Ivo Mašek (10205)|26.2.2005 10:34
Chris vydává trial verze - ne free. Pochybuji, že sis zaplatil plnou verzi, tudíž viníka toho trojanu hledej tam, kde jsi si stáhl "pomůcku" pro plnou verzi.
embe (99)|30.11.2006 20:36
[quote=Ivo Mašek]Chris vydává trial verze - ne free. Pochybuji, že sis zaplatil plnou verzi, tudíž viníka toho trojanu hledej tam, kde jsi si stáhl "pomůcku" pro plnou verzi.[/quote]

Na chris TV co sa pamatam, sa neda najst funkcna pomocka. Je nemozne ho cra**nut. Aspon co sa pamatm...