Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 44

Téma: Pomoc při výběru +-23 000,-

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Ahoj potřebuji poradit, protože vybírám televizi +- 23 000 Kč a mám pár kandidátů ale nemohu se pořád rozhodnout jestli plazmu a nebo LCD nebo LED. Na televizi budu pouštět BR filmy, hry z PS3, signál bude z UPC, takže televize by měla obsahovat Full HD a uhlopřičku +- 42 palců. Poraďte pls co tady v te cenové relaci by jste vybrali.
    Jinak vím že mi budete psát, že je tu toho už dost ale není tady nic v takové cenové relaci a podle mých požadavků Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

tady vybírám to samé co ty:
    https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=24232
    plazmu jsem vyřadil, protože vidím blikání
    jo a LED je LCD

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

no ale ja právě,že to blikání nevidím takže do výběru beru i tu Plazmu

Je tu pořád Avatar uživatele geronimoh
    Registrace
    Nov 2009

Vybíráš těch televizorů víc, nebo rád zakládáš nová vlákna ?

https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=24204
    https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=24163

Tady už to vypadá, že máš vybráno :

Citace Původně odesláno od Spyke Zobrazit příspěvek
    Tak byl jsem se podívat v několika obchod a dospěl jsem k takovému závěru, že opravdu nejkrásnější obraz měl Panasonic G20 i skoro všichni prodejci ji doporučovali. Ale vcelku propadák byla S20 která měla černou tak šedou že to už nebyla černa, další barvy taky byli poměrně špatné a jsem rád , že jsem to viděl na vlastní oči. Takže z mého rozpočtu 18tis jsem se rozhodl přidat těch 6 tisíc a koupit si G20, myslím, že se to opravdu vyplatí.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

tak to máš dobrý a klidně ti doporučím to, co jsem měl do nedávna vybraný :
    Panasonic TX-P42S20E nebo lépe /a dráže/ Panasonic TX-P42G20E

tak podle předchozího příspěvku vidím, že ti asi není rady ani pomoci a já blb se angažuju

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

ano vím,že jsem atdy toho hodně psal o tom výběru a teď se už opravdu rozhoduji a chtěl jsem nezaujatý návrh, tak proto jsem tu založil tohle nové téma. Protože pořád nemohu vybrat jestli plazmu anebo LCD (LED)

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Ahoj potřebuji poradit, protože vybírám televizi +- 23 000 Kč a mám pár kandidátů ale nemohu se pořád rozhodnout jestli plazmu a nebo LCD nebo LED. Na televizi budu pouštět BR filmy, hry z PS3, [COLOR=red]signál bude z UPC[/COLOR], takže televize by měla obsahovat Full HD a uhlopřičku +- 42 palců. Poraďte pls co tady v te cenové relaci by jste vybrali.
    Jinak vím že mi budete psát, že je tu toho už dost ale není tady nic v takové cenové relaci a podle mých požadavků Díky
    Plazmu s DVB-C tunerem.

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

a to má která plazma a co to umí tento tuner?

Registrace
    Mar 2004

Panasonic, Samsung určitě. A s DVB-C tunerem ti u UPC stačí dokoupit CAM (http://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca...icrypt-cxv.htm) a programy si naladíš a přepínáš přímo v TV, bez nutnosti mít STB (ten dodávaný od UPC si pak můžeš dát k jiné TV).

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

a to má která plazma a co to umí tento tuner?
    DVB-C tuner ma v sučasnosti už každe LCD aj plazma. Snaď s vynimkou najmenšich a najlacnejšich LCD.
    Naposledy upraveno uživatelem Ryan Giggs: 18-06-2010 v 12:12

Registrace
    Mar 2004

To není pravda, hodně nových (velkých) TV nemá DVB-C tuner, takže je potřeba si toto pohlídat. A LCD TV nebrat, jedině Plazmu, to je jasný...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

Citace Původně odesláno od Pitomec Zobrazit příspěvek
    To není pravda, hodně nových (velkých) TV nemá DVB-C tuner, takže je potřeba si toto pohlídat.
    Najdi mi jeden.

Je tu občas
    Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od Pitomec Zobrazit příspěvek
    To není pravda, hodně nových (velkých) TV nemá DVB-C tuner, takže je potřeba si toto pohlídat. A LCD TV nebrat, jedině Plazmu, to je jasný...
    - myslim si, ze tady se pletes, resp. realita neni uvedana na pravou miru. Nekteri prodejci resp. primo na oficialnich strankach pro CR vyrobce opravdu v charakteristice produktu pisou u polozky DVB-C: NE, ale pouze proto, ze zde neni oficialni podpora pro CR, ale jak dobre vime v 99% pripadu DVB-C v CR na techto produktech zcela bez problemu funguje, pouze u nekterych produktu nemusi zcela spravne fungovat EPG, kdyz je treba nastavit jinou zemi nez CR, ze? Jestli se pletu, rad uznam svuj omyl, ale chtel bych nejaky konkretni dukaz.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

U některých TV musíš nastavit Finsko, pak nevidíš čárky, háčky. Někde se nastavuje Švédsko, pak jseš ochuzen o některé kanály. Idealní je oficielní podpora u nás.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2010

Citace Původně odesláno od Duncan66 Zobrazit příspěvek
    - myslim si, ze tady se pletes, resp. realita neni uvedana na pravou miru. Nekteri prodejci resp. primo na oficialnich strankach pro CR vyrobce opravdu v charakteristice produktu pisou u polozky DVB-C: NE, ale pouze proto, ze zde neni oficialni podpora pro CR, ale jak dobre vime v 99% pripadu DVB-C v CR na techto produktech zcela bez problemu funguje, pouze u nekterych produktu nemusi zcela spravne fungovat EPG, kdyz je treba nastavit jinou zemi nez CR, ze? Jestli se pletu, rad uznam svuj omyl, ale chtel bych nejaky konkretni dukaz.
    Presne na to som naražal.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Plazma: Pomoc při výběru plazmy
    Od vlkoun v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 23-05-2011, 17:23
  2. Pomoc při výběru TV
    Od HuanMari v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 05-06-2010, 17:32