Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 7 z 13 PrvníPrvní ... 56789 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 91 až 105 z 184

Téma: Samovolné odhlašování/neodhlašování z fóra

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Admin tu snahu určitě má...
    Ochota nieco riesit naozaj vyzera inak, hlavne ak su pripomienky stare minimalne pol roka, naviac sam som admina davnejsie kontaktoval ohladom tohto so SS - bez odpovede.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2004

Asi tyden trvajici:
    Nejsem nikde jinde nez zde a take - v nestrezenem okamziku - odhlasit - prihlasit - nemuzete se prihlasit, jste prihlasen, musite se nejprve odhlasit, ucinis tak a vrhne te to na SWH - mozna nevim, protoze uz jsem vytocen. Tak radeji vse zavru a znovu...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2006

Já to řeším tak, že se sem přihlásím (u mě bezproblémové), a když chci zajít k sousedům na SHW, tak se tu odhlásím a po naskočení na web SHW se tam přihlásím (opět u mě bezproblémové). Prostě ten "spolek 3 webů" beru jako ostatní všechny weby na inetu (tedy, jestli jsem přihlášen u jednoho, nejsem přihlášen u žádných ostatních a musím se u jiného přihlásit)
    Já ale třeba jinam nechodím, co spíš nechápu, tak rozdíl ve statusu přihlášen/odhlášen na stránce TVFreak a fóru TVFreak. A proč mě to přihlásí na stránku, ale na fórum ne a když se chci přihlásit na fórum, tak se musím jít odhlásit ze stránky, pak přihlásit na fóru a potom jsem přihlášen na stránce i na fóru.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Já jsem to tu nepromazal pro něčí obveselení. ...začínáte mě lízt na nervy.

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

tak zariad aby to fungovalo ako ma !!! a nebudeme to tu pisat. Alebo sa sem moze pisat len to co sa ti paci?
    Mod I.M. : Nejdříve si zjisti, co jsem odsud smazal. Pak tu hulákej. Dále nevím, proč já bych ti měl něco zařizovat. Opravdu nechápu.
    Naposledy upraveno uživatelem Ivo Mašek: 27-01-2011 v 09:06

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od bavorak Zobrazit příspěvek
    Nikto tu nehulaka, tak sa ukludni. Nefunguje to tu spravne "X" ludom, tak vyjadruju svoje rozhorcenie. A zariadovat mne naozaj nic nemusis, to je pravda, ale nazory inych ti predsa nemozu ist na nervy. Na to tu toto forum predsa je. A tie kydy, ze adminovi to nie je jedno ...... no neviem, inak by sa uz asi nieco zmenilo, nemyslis?
    Jseš přesvědčený, že tohle: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=26933 patří do tohoto tematu? Jestli ano, jseš tu špatně.
    Udělali jste si z tohoto threadu žvanírnu. A já, jako mod konat budu !! Jestli se v tomto tematu budou řešit jiné věci, než konkrétní stížnosti ve smyslu "samovolné odhlašování z fora", přistoupím k trestům.
    panasonic650: To povídání, které nemá nic společného s tímto threadem, jsem přesunul do Volných temat. ty jsi si tam své posty dodatečně smazal, a opět jsi to nacpal sem a začíná tu další kolečko !! Já to tu smažu, a varuju tě, jestli sem opět budeš cpát ty stížnosti na to, jak jsi se urazil kvůli slovíčku "kravina", skončí to červenou kartou.
    Je tu hodně volná morálka - utužíme ji tedy.

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Cheche, padlo poledne a opět ODHLÁSIT/PŘIHLÁSIT... Konstruktivnější by možná bylo zaznamenávat ty časy a každý to průběžně dokumentovat, ale po pár hodinách a dalších příspěvcích už to nepůjde editovat/doplňovat (dnes první):
    27.01.2011 12:01 hod., IE6
    druhý: 27.01.2011 12:17 hod. (stejný prohlížeč)
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 27-01-2011 v 11:19

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

27.1.2011 , 12:01 hod, Google Chrome 8.0.552.237

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Nejlepší je to v momentě, kdy člověk napíše příspěvek a pak ho chce odeslat. Fakt paráda

Registrace
    Jul 2007

to sa mi stalo včera, pri tej prestrelke v sekcií DVB-S. Išiel som odoslať nejaké screeny do postu a buch... Nie som prihlásený...

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Už jsem to jednou lehce naznačoval, ale nepřetéká cache těch reklam asociovaných na obsah stránky? (Google)

Registrace
    May 2009

Mna to paradoxne neodhlasuje hocikedy (ako tu ostatni pisu). Len v pripade zmeny IP adresy (ako tu bolo rozoberane uz skor, ale to je "funkcionalita" fora).

Reklamy som povypinal (a nezobrazuju sa mi ziadne), mozno je to tym.

Registrace
    Jul 2007

ja som upodozrieval u seba z toho T-COM, pretože za posledných 5 mesiacov sledujem u nich pravidelné ( aj niekoľkokrát denne ) výpadky, alebo kolísanie up/down...
    Ale nie je tomu tak...

Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od jarino1978 Zobrazit příspěvek
    ja som upodozrieval u seba z toho T-COM, pretože za posledných 5 mesiacov sledujem u nich pravidelné ( aj niekoľkokrát denne ) výpadky, alebo kolísanie up/down...
    Ale nie je tomu tak...
    Pri vypadkoch sa moze zmenit ip adresa (ak napriklad T-com restartuje sluzbu/router sa nanovo konektne, dostanes novu Ipcku, ak nemas kupenu pevnu). V tom pripade je dovod odhlaseni jasny. Pokial sa vsak browser (konkretne jeho verzia uvedena v $HTTP_USER_AGENT) a IP adresa nezmeni, forum by odhlasovat nemalo, a ide zrejme o chybu.

Je tu pořád Avatar uživatele panasonic650
    Registrace
    Feb 2010

panasonic650: To povídání, které nemá nic společného s tímto threadem, jsem přesunul do Volných temat. ty jsi si tam své posty dodatečně smazal, a opět jsi to nacpal sem a začíná tu další kolečko !! Já to tu smažu, a varuju tě, jestli sem opět budeš cpát ty stížnosti na to, jak jsi se urazil kvůli slovíčku "kravina", skončí to červenou kartou.
    Je tu hodně volná morálka - utužíme ji tedy.
    Ak chces pokracovat na tuto temu tak prosim cez SS. Inac porusim to co teraz sam pises. Tvoj post beriem, mas na neho ako mod pravo ale netyka sa danej temy "samovolné odhlašování z fora".

Strana 7 z 13 PrvníPrvní ... 56789 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LG 50PS3000 - samovolné zapínání
    Od Mára_VR6 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 22-03-2010, 19:37
  2. Samovolne zrychlovani videa
    Od Dudyneq v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-08-2009, 11:46
  3. samovolne vypinani TV SONY
    Od mack v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-01-2008, 13:19