Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 5 z 13 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 184

Téma: Samovolné odhlašování/neodhlašování z fóra

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Já teda s přihlašováním potíže nemám a to courám mezi dvěma forama (přihlášený)
    Co se týče reklamy, je pravda, že někdy kliknu jednou a zmizí, někdy musím i 3x.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele panasonic650
    Registrace
    Feb 2010

Ja mam....

Problem 1) Pouzivam dva pocitace. Ked sa prihlasim na jednom... pracujem.. citam. Potom chcem pouzit druhy tak sa musim na nom znovu prihlasit. V pripade ze pouzivam len jeden tak problem nie je aj ked je rozdiel medzi prihlasenim jeden den (noc vs rano) a vsetko ide samo.

Problem 2) Niekedy to zblbne tak ze aj ked som prihlaseny na hlavnej stranke, forum tvrdi ze nie som a jedine co mozem urobit je ist na hlavnu... odhlasit sa a znovu prihlasit. Samozrejme vsetko na jednom PC.

Je to otrava musim pravdu povedat...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2006

Mě to přihlašování dělá problém pořád, jak jsem popisoval dříve (to jen abych povzbudil adminy k řešení)
    A s tou reklamou, jak píše Jozef035 mě to občas dělá taky, že se přes ni nedokážu dostat.

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

...no a dnes po ránu to je o to "pikantnější", že jsem se první přihlásil sem na TVF a pak jsem v emailu kliknul na odkaz v upozornění z SHW na novou zprávu - tam jsem byl kupodivu nepřihlášen, ale navic mi reklama začala otvírat v IE nová a nová další okna do alelujá (přičemž místy to chtělo stahovat nějaké škodlivé soubory...) dokud se paměť nezaplnila a já to musel pěkně po jednom zavírat přes Alt+F4, protože kliknutí na křížek způsobovalo jen otvírání dalších oken... Že by nějaký HACK???
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 28-11-2010 v 06:44

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

ale navic mi reklama začala otvírat v IE nová a nová další okna do alelujá

IE rulez

Citace Původně odesláno od MIHI Zobrazit příspěvek
    ...to jen abych povzbudil adminy k řešení...
    Admina k rieseniu zrejme nenakopne nikto. Hlavne ak vyriesenie je otazkou par minut !!!
    Naposledy upraveno uživatelem vivid.sk: 28-11-2010 v 09:08

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    ale navic mi reklama začala otvírat v IE nová a nová další okna do alelujá

IE rulez

Admina k rieseniu zrejme nenakopne nikto. Hlavne ak vyriesenie je otazkou par minut !!!
    ...mno asi se "něco posunovalo na seřaďovacím nádraží", protože jsem se po 11. hodině teď vrátil domů, omylem jsem klikl na SHW místo na TVF a ejhle, už jsem tam byl zase řádně přihlášený...

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

Citace Původně odesláno od panasonic650 Zobrazit příspěvek
    Ja mam....

Problem 1) Pouzivam dva pocitace. Ked sa prihlasim na jednom... pracujem.. citam. Potom chcem pouzit druhy tak sa musim na nom znovu prihlasit. V pripade ze pouzivam len jeden tak problem nie je aj ked je rozdiel medzi prihlasenim jeden den (noc vs rano) a vsetko ide samo.

Problem 2) Niekedy to zblbne tak ze aj ked som prihlaseny na hlavnej stranke, forum tvrdi ze nie som a jedine co mozem urobit je ist na hlavnu... odhlasit sa a znovu prihlasit. Samozrejme vsetko na jednom PC.

Je to otrava musim pravdu povedat...
    presne toto robi aj mne a na inych forach to nie je problem. Prosim vyriesit !!!

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

preco nemozem byt prihlaseny na dvoch pocitacoch, nie sucasne, aby ma to neodhlasilo? Na inych forach to ide a nemusim sa pri presadnuti k inemu pocitacu furt prihlasovat.

Je tu pořád Avatar uživatele panasonic650
    Registrace
    Feb 2010

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

hlavne ze admin na to tu s....e a nic nerobi s tym, ja viem ze nie je plateny, ale nech potom daju ineho admina

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Teď v posledních dnech se musím každý den znovu napřed odhlásit a následně přihlásit. Přičemž používám stále stejný PC a stejnou IP. Už je to fakt na pos*ání

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Tak tohle jsem měl minulý rok, pár dní. Už dlouhodobě v pohodě.
    Je to stejně zajímavé. Jedno forum a každýmu to funguje jinak.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2006

Mě to teda dožírá furt, třeba včera. Šel jsem na ntb zkontrolovat diskuzi k filmové hádance, přihlásil jsem se, pročetl, pak jsem zavřel počítač, ale už když jsem ho zavíral, tak mi došlo, že jsem nezkontroloval SZ s odpovědí, tak jsem ho hned otevřel, ale byl uspaný. Tak jsem ho probudil a celé to vyplňování znovu: Jdu na TVfreak.cz, tam jsem přihlášený, jdu na fórum, tam jsem odhlášený, dám přihlásit, počtu si o tom, že se musím nejdříve odhlásit, tak se odhlásím a počtu si o tom kde všude mě to odhlásilo, pak se konečně přihlásím, počtu si o tom kde všude mě to přihlásilo a hurá můžu jít na fórum a tam jsem přihlášený! A to jsem jen zaklapl a otevřel počítač. Jinak teď ráno to stejný...

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od MIHI Zobrazit příspěvek
    ...A to jsem jen zaklapl a otevřel počítač. Jinak teď ráno to stejný...
    Njn, takhle se to zase chová posledních pár dnů, dokonce i u 2 hodiny stejnýho otevřenýho okna, ale tak mne napadla jiná věc - chodím na jedno neveřejné forum, kde mají na úvodní stránce narvaných takových animovaných serepetiček (v objemu dat), že mi to vždycky po pár dnech opakovaného otevření (ze záložky v Oblíbených, tedy s cookie a automatickým přihlášením) řvalo hlášku: "Tato stránka nemá žádné forum", přestože bylo nahoře v nabídce... Tamní Admin mi poradil obvyklé - vymazat obsah off-line a cookies, kupodivu to zabírá, ale u nich to tak musím dělat prakticky co týden 1x (pod IE6 i 8, pod tou osmičkou je to chování mnohem tragičtější).

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

U mě dnes to samé - taky jsem nebyl přihlášený. V pátek to bylo stejné. U jednoho PC. Kdyby aspoň stačilo se jenom přihlásit, ale vono né, napřed se musím odhlásit přestože nejsem přihlášenej .

Strana 5 z 13 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LG 50PS3000 - samovolné zapínání
    Od Mára_VR6 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 22-03-2010, 19:37
  2. Samovolne zrychlovani videa
    Od Dudyneq v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-08-2009, 11:46
  3. samovolne vypinani TV SONY
    Od mack v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-01-2008, 13:19