Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 13 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 184

Téma: Samovolné odhlašování/neodhlašování z fóra

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Jak se změní IP (i na stejném PC), tak to chce odhlásit a znovu přihlásit (=opruz).
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Pitomec Zobrazit příspěvek
    Jak se změní IP (i na stejném PC), tak to chce odhlásit a znovu přihlásit (=opruz).
    No já to tedy mám doma na routeru nastavený natvrdo, jinak by si Win s Linuxem ani nepokecali, a v práci, když mě tisíckrát za den připojují za den bezdrátově by to asi jinak nešlo. Nebo možná šlo, ale musel bych se jmenovat jinak...

Registrace
    Mar 2004

Na routeru nenastavím pevnou IP - to bych si ji musel jedině platit, ale 200Kč/měsíc za to nedám

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Pitomec Zobrazit příspěvek
    Na routeru nenastavím pevnou IP - to bych si ji musel jedině platit, ale 200Kč/měsíc za to nedám
    ...no za to přeci platím IP (bez pětikoruny 500 měsíčně) - co je nacvaklé na WAN-portu - ti ostatní se o to poperou...

Registrace
    Mar 2004

Já mám v ceně pouze veřejnou IP, ale nikoliv pevnou IP (tu si musím doplatit viz cena výše).

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Ale na ceně nezáleží, jde o HW stavy. U mne se to naposledy vyskytlo, když jsem si naklonoval systemový HDD jiné značky než původní před čtrnácti dny... stačilo obnovit cookie a vymalováno. Neodhlašuji se, jsem přihlášn furt.

Registrace
    Mar 2004

U mě to funguje tak, že když ISP změní IP adresu, tak se tady musím napřed odhlásit a pak znovu přihlásit, přičemž PC je pořád stejný, takže v něm zádrhel nebude.

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Uplne by stacilo trosku ochoty administratora tejto stranky a par minutovy zasah do kodu (pripadne priamo v adminovi, ak to umoznuje). No ako to tak sledujem, ziadna ochota na zmenu tu nieje.

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    ...No ako to tak sledujem, ziadna ochota na zmenu tu nieje.
    To jsi vystihl absolutně přesně. Na Freecovers.net jsem třeba (pHp) přihlášen se stejnou cookie už asi 6 let a nikdo nepláče, přestože se stránky změnily už nejmíň 3x (k horšímu)...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2006

BUMP!

Furt to stejné (už několik let). A protože mám pocit, že "oficiální" odpověď tu někde zanikla, tak si dovolím zeptat se znovu.
    Pustím TVF a hlásí to, že jsem přihlášen, jdu na fórum, tam jsem nepřihlášen, tak dám přihlásit a dozvím se že pro přihlášení se musím odhlásit (??!), dám odhlásit, počkám až se dozvím, že jsem byl odhlášen a pak se teprve můžu přihlásit, počkám až mi to napíše kam všude jsem byl přihlášen a HURÁ! konečně jsem přihlášen.
    Musí to fakt být tak podivné?
    Co si mám myslet o sdělení, že pro přihlášení se musím odhlásit? Jsem tedy přihlášen? Odhlášen? Něco mezi nebem a zemí?
    Předem díky Adminovi za případnou odpověď.

PS: A ideální je, když je před úvodní stránkou TVF ještě reklama, která mi jde bůhví proč přeskočit až na druhý pokus, to je pak poklikáníčko....
    Naposledy upraveno uživatelem MIHI: 09-10-2010 v 22:48

StD StD je offline
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od MIHI Zobrazit příspěvek
    BUMP!

Furt ...
    Malá rada: Neukládej si cookie na magacín, ale rovnou na forum. U mne funguje obojí (v IE 8 i 6), ale zkusit to můžeš.
    Naposledy upraveno uživatelem StD: 09-10-2010 v 23:18

Je tu pravidelně
    Registrace
    Sep 2006

StD: Díky, až přijdu jak na to, tak vyzkouším

PPS: A ještě bych pro Adminy připojil dotaz: Mám androidí telefon a přes Operu mini se mi ještě nepodařilo se přihlásit, dělám někde chybu nebo to prostě s Operou nejde? A ještě mi při zobrazení v opeře mini chybí na hlavní stránce nahoře odkaz na Fórum.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2006

Ja mám X10, používam Operu Mobile a odkaz na fórum mám aj sa dá bez problémov prihlásiť.

PS: K neustálemu kolotoču odhlasovania a prihlasovania teraz ešte pribudla aj otravná reklama, ktorá sa mi nedá pri prihlasovaní preskočiť. Gratulujem. Vidím, že sa na probléme pracuje. Aké sťaženie prístupu na toto fórum chystajú ešte do budúcnosti?

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Když zaplatíš částku peněz z té reklamy, tak pak tam být nemusí. Ten provoz opravdu zadarmo není.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2006

To mi je jasné. Lenže tá žltá reklama sa mi po stlačení "preskočiť" neustále obnovuje. Voľakedy tam aspoň nebola. Už sem moc nechodím lebo to neustále prihlasovanie a odhlasovanie mi lezie na nervy, tak neviem odkedy to tam je.
    S tým prihlasovaním sa neplánuje robiť nič? Viacero aj českých serverov ma necháva dokonca prihláseného aj na viacerých PC/mobile.

Strana 4 z 13 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LG 50PS3000 - samovolné zapínání
    Od Mára_VR6 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 22-03-2010, 19:37
  2. Samovolne zrychlovani videa
    Od Dudyneq v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-08-2009, 11:46
  3. samovolne vypinani TV SONY
    Od mack v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-01-2008, 13:19