Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 13 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 184

Téma: Samovolné odhlašování/neodhlašování z fóra

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Saxel Zobrazit příspěvek
    ...ochrana přístupu jménem a heslem musí stačit.
    To možná platí pro ty slušné, ale je tu mezi námi i řada těch neslušných. Já nevím, co furt brečíte. Vše funguje jak má, žádné odhlašování / přihlašování se u mě nekoná.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

StD:
    Nojo, když sedíš u jednoho počítače a neměníš providera, tak je ti hej.

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

StD:
    Nojo, když sedíš u jednoho počítače a neměníš providera, tak je ti hej.
    Prdlajs, jedu ze dvou (GTS Novera a UPC), ale když z jednoho odcházím, tak se taky odhlásím. Nevím proč bych měl být přihlášený furt.

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Naprostý souhlas. Pokud by tato funkce byla volitelná v osobním nastavení, určitě by utichly věčné stížnosti. Já bych si jí určitě vypnul, protože na taková fóra ochrana přístupu jménem a heslem musí stačit.
    Musí a čert ví, proč nestačí tady...

Je tu pravidelně Avatar uživatele arkij
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od husky14 Zobrazit příspěvek
    Odhlašuje/přihlašuje to logicky i při updatu prohlížeče.... není to náhodou tvůj případ? S frekvencí, jakou různý verze Chrome vychází, bych se ani nedivil
    Teď jsem se vrátil z 10-ti denní dovolené, Chrome se neaktualizoval (PC bylo vypnuté) a musel jsem se odhlásit a přihlásit. Jak říkám, už si pomalu zvykám. Naštěstí se přihlašovací údaje ukládají, takže je to jen o pár kliknutí navíc.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Naštěstí se přihlašovací údaje ukládají, takže je to jen o pár kliknutí navíc
    Z fora to jde opravdu jedním kliknutím (pamatuje si to jméno i heslo). Zkus to z magazínu. Tam se objeví pouze jméno, heslo vypsat pěkně ručně. (já si tedy nestěžuji .....)

Je tu pořád Avatar uživatele artam
    Registrace
    Mar 2004

A to ja sa teda stazujem!!! A velmi dorazne... (kto vie, kolky krat uz)

Stazujem sa na to, ze niekedy (a nie je mozne to nijako vopred predpovedat) vojdem na stranku tvf, kde sa vsetko tvari (a v pravom hornom rohu aj ukazuje), ze som prihlaseny. Ale omyl! Ked chcem napisat nejaku odpoved na prispevok, tak po stlaceni "odeslat" vypluje ten prihlasovaci nezmysel s tym, ze sa musim odhlasit a potom prihlasit.

To je proste kocurkovo. Uz mi to pije krv strasne dlho. Je to proste bud odflaknuta praca programatorov alebo navrharov tohto webu, ktori by mozno potrebovali kurzy logickeho myslenia. Karamba. Navrhujem dat vsetkym vypoved, a to okamzite. Kua. :-|

Je tu občas Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od artam Zobrazit příspěvek
    Stazujem sa na to, ze niekedy (a nie je mozne to nijako vopred predpovedat) vojdem na stranku tvf, kde sa vsetko tvari (a v pravom hornom rohu aj ukazuje), ze som prihlaseny. Ale omyl! Ked chcem napisat nejaku odpoved na prispevok, tak po stlaceni "odeslat" vypluje ten prihlasovaci nezmysel s tym, ze sa musim odhlasit a potom prihlasit.
    Tak tohle je divný, to se mi teda ještě nestalo... tady, ani třeba na SH.

Hele a vyloučils už chybu na svým přijímači? Zkusils třeba jinej prohlížeč?

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Tak tohle je divný, to se mi teda ještě nestalo... tady, ani třeba na SH.

Hele a vyloučils už chybu na svým přijímači? Zkusils třeba jinej prohlížeč?
    Zmen ktorukolvek kombinaciu -verziu browsera (user agent) alebo IP adresu a uvidis.

[COLOR=Red]CHYBA NAOZAJ NIE JE NA NASEJ STRANE, JE TO NASTAVENIM FORA![/COLOR]

Je tu občas Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    Zmen ktorukolvek kombinaciu -verziu browsera (user agent) alebo IP adresu a uvidis.
    Ale jo, tohle je mi jasný. Mám to stejně.

Mě překvapilo to, co psal artam: tváří se mu to, jako by byl přihlášenej, ale když napíše příspěvek a dá odeslat, chce to po něm přihlášení. Tohle se mi ještě nestalo....

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

...Mě překvapilo to, co psal artam: tváří se mu to, jako by byl přihlášenej, ale když napíše příspěvek a dá odeslat, chce to po něm přihlášení. Tohle se mi ještě nestalo....
    To mě jó a pěkně to člověka nas..e (napsaný příspěvek je ztracen). Stačí být připojený za dual-WAN routerem, který je k internetu připojen dvěma linkámi s různými veřejnými IP adresami. Router pak automaticky přepojuje uživatele na vnitřní LAN k oběma linkám podle aktuálního vytížení. No a na tomto foru (jen a jen na tomto fóru!!!) to pak chce pořád nové přihlášení, ale vlastně napřed odhlášení a pak přihlášení...ajaj...
    Chápu, že připojení dual-WAN routerem není nejběžnější, ale rozhodně to není žádná rarita.

Je tu pořád Avatar uživatele artam
    Registrace
    Mar 2004

A to ja prosim nemam vedomost o tom, ze by som bol za "dual-WAN" routerom, k telekomu mam iba single-WAN obycajny ADSL router. Ovsem co za routovacie zverstva potom dalej pacha telekom, je mi uz neznamo... Zda sa, ze sa to deje, ked som bol predtym prihlaseny z ineho pocitaca cez inu IP, ale nie je to pravidelny, ale nahodny jav. ?(

Je vsak nad slnko iste, ze toto sa deje len a iba na tomto fore, este nikde inde to nikdy po mne nechcelo nejake odhlasovanie a prihlasovanie.

A svojho oblubeneho ne-MS browsera sa nemienim vzdat, to mi uz pri jednej prilezitosti (nefunkcnosti niektorych veci na msdn) radili aj priamo "odbornici" od MS, tak som im napisal svoj postoj k arogancii ich MS-only pristupu...
    Naposledy upraveno uživatelem artam: 02-09-2010 v 07:04

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Zda sa, ze sa to deje, ked som bol predtym prihlaseny z ineho pocitaca.

Staci, ked budes prihlaseny z ineho PC, ale z rovnakej IP. Taktiez ta to na povodnom PC "odlhasi".

Hlaska o "povinnom odhlaseni a naslednom prihlaseni" bola u mna tiez bezna, ked som na jednom PC, kde som bol prave prihlaseny zmenil IP (+reload stranky), no dnes sa mi to nepodarilo nasimulovat.
    Predpokladam, ze ide o nejaku suhru urcitych okolnosti, ktore musia byt "splnene".

A svojho oblubeneho ne-MS browsera sa nemienim vzdat
    .
    Nie si sam

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2006

Mňa to odhlasovalo iba keď som zmenil počítač. Od júna ma to odhlasuje stále. Tak nech mi nikto nehovorí, že sa nič nezmenilo. 3 mesiace som to trpel a myslel že je chyba u mňa. Až teraz som našiel toto vlákno. Príde mi mail o novom príspevku, otvorí sa TVF, musím sa prihlásiť, nemôžem lebo sa musím odhlásiť a znovu sa musím prihlásiť. Potom musím ísť do pošty a znovu kliknúť na odkaz aby mi to otvorilo okno s posledným príspevkom. Sledovanie niektorých diskusií som už zrušil a zruším asi všetko. Je to na prášky.
    Ináč npr. airplane-pictures.net funguje na viacerých počítačoch s rôznym pripojením do internetu bez akéhokoľvek prihlasovania a odhlasovania. To by som chcel asi moc. Ale keby to fungovalo aspoň na jednom počítači.

Je tu občas Avatar uživatele koliar
    Registrace
    Jul 2007

napodobne...

Strana 3 z 13 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LG 50PS3000 - samovolné zapínání
    Od Mára_VR6 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 22-03-2010, 19:37
  2. Samovolne zrychlovani videa
    Od Dudyneq v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-08-2009, 11:46
  3. samovolne vypinani TV SONY
    Od mack v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-01-2008, 13:19