Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 13 PrvníPrvní ... 910111213 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 184

Téma: Samovolné odhlašování/neodhlašování z fóra

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

Chcem sa opytat, mne to zle zobrazuje cesku znakovu sadu, da sa to niekde nastavit? Ja sice pisem bez diakritiky, ale niektori tu pisu cesky aj s diakritikou a neda sa to citat. Diky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

To je vec nastavenia browsera. Nastav si "character encoding" na "auto select". Stranka obsahuje v hlavicke:
    charset=windows-1250

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Já se nemohu z fora odhlásit. Napíše mi to, že jsem odhlášen, jsou tam i zeleně zafajfknutá ostatní fora, z kterých jsem údajně také odhlášen, ale přesto jsem na TVFREAKu (na foru) stále přihlášen. jediný způsob odhlášení je, že si přes Cclaner vymažu cookie.

Registrace
    May 2009

to je ale ten lepsi pripad

Registrace
    Apr 2004

A teď to už funguje správně.

Registrace
    Apr 2004

A už zase ne . Ať se odhlašuji, jak se odhlašuji, jsem stále přihlášený. .... asi už jsem trvalým inventářem Tvfreaku

Administrátor Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    A už zase ne . Ať se odhlašuji, jak se odhlašuji, jsem stále přihlášený. .... asi už jsem trvalým inventářem Tvfreaku
    To jsou jen špatné/staré cookies. Smažte si je v prohlížeči, aby se mohly vytvořit nové/správné.

Registrace
    Apr 2004

Už to funguje.

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

Tak mne to blbne stale....
    po prihlaseni a trebars dlhsej nepritomnosti mi to sice ukazuje ze som prihlaseny, ale naopisat nieco nemozem, musim sa znova prihlasit.
    Ked sa prihlasim, vypnem PC a znovu zapnem, som neprihlaseny...a znovu musim otravne vypisovat meno a heslo...lezie mi to totalne na nervy a najviac to "musite sa najskor odhlasit" a znova prihlasit....
    Trebars na takom bikeforum.cz si dam ctrl+enter a funguje mi prihlasenie, tu na takomto super pocitacovom fore je to strasne ale strasne komplikovane......

Je tu pořád Avatar uživatele Saxel
    Registrace
    Jan 2005

Tohle už je fakt neúnosné. Šaškuju tady s přihlašováním, chvíli jsem přihlášenej, za chvíli už nejsem. Na tvfreak.cz jsem, přejdu na fórum a už nejsem. Nebo se přihlašuju 5x za sebou než se to povede, no fakt hrozný. Cookies a celou historii browseru už jsem několikrát mazal, ale nic platné (mám IE8).
    Teď až klepnu na "Odeslat příspěvek", co myslíte že se stane? Budu odhlášenej a příspěvek bude fuč! Takže napřed text naberu do clipboardu a pak klepu na odeslat...

Administrátor Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Saxel Zobrazit příspěvek
    Tohle už je fakt neúnosné. Šaškuju tady s přihlašováním, chvíli jsem přihlášenej, za chvíli už nejsem. Na tvfreak.cz jsem, přejdu na fórum a už nejsem. Nebo se přihlašuju 5x za sebou než se to povede, no fakt hrozný. Cookies a celou historii browseru už jsem několikrát mazal, ale nic platné (mám IE8).
    Teď až klepnu na "Odeslat příspěvek", co myslíte že se stane? Budu odhlášenej a příspěvek bude fuč! Takže napřed text naberu do clipboardu a pak klepu na odeslat...
    Společné přihlašování do magazínu a do fóra je už zrušené, což znamená, že když se přihlásíte do magazínu, do fóra vás to nepřihlásí (a naopak).

Pokud se chcete přihlásit na fóru, musíte kliknout na některý z odkazů pro přihlášení nacházející se na fóru.

Formuláře mají smysl v případě, kdy nejste v daném prostředí přihlášený - pokud přihlášený jste a zadáte ručně dané URL formuláře (v případě nepřihlášeného stavu by se na něj odkaz neměl nikde zobrazovat - pokud je někde nějaký takový odkaz zapomenutý, prosím o jeho nahlášení), zobrazí se ona zastaralá hláška pro odhlášení a přihlášení, kterou má programátor na programu brzy odstranit.

Pro info - počet stížnosti na přihlašování klesl od chvíle (na všech 3 magazínech a fórech), kdy došlo před měsícem k rozpojení (viz výše), na naprosté minimum (daly by se spočítat na prstech 1 ruky). Před rozpojením byly nové stížnosti na denním pořádku.

Co se týče IE8, s tím bylo ve věci kolem přihlašování vždy neporovnatelně více problémů než s jinými prohlížeči. I po zrušení společného přihlašování se náš programátor musel extra zabývat právě prohlížečem IE8, přičemž na všech ostatních nejvíce rozšířených (aktuální Firefox, Opera a Chrome) běželo vše už tak, jak mělo. Vzhledem k tomu, že je zde už IE9, se prohlížečem IE8 nadále zabývat nebudeme (ten čas je potřeba zužitkovat jinak).

Registrace
    Apr 2004

Já mám IE_7, a nemůžu si stěžovat. Přihlašování funguje OK.

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Já mám IE_7, a nemůžu si stěžovat. Přihlašování funguje OK.
    Copy that! (IE6)

Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
    IE6
    rypnem: a web stranky sa ti este zobrazuju spravne?
    Stop using Microsoft's IE6 web browser, says Microsoft

The Internet Explorer 6 Countdown
    Naposledy upraveno uživatelem vivid.sk: 24-04-2011 v 21:17

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    rypnem...
    ...až mi dají něco, co půjde nainstalit na W2K, dám novější versi. Jinak tam, kde nejsou přiblblé reklamy, se vše zobrazuje správně.

Strana 11 z 13 PrvníPrvní ... 910111213 PosledníPoslední

Podobná témata

1. LG 50PS3000 - samovolné zapínání
    Od Mára_VR6 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 22-03-2010, 20:37
  2. Samovolne zrychlovani videa
    Od Dudyneq v sekci Problémy s PC (HW/SW)
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-08-2009, 12:46
  3. samovolne vypinani TV SONY
    Od mack v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 02-01-2008, 14:19