Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Leadtek WinFast PVR2000

KverulanD (2)|8.2.2005 11:29
Včera jsem koupil Leadtek WinFast PVR2000 - kompletní instalace proběhla v pořádku-narazil jsem ovšem na problém při ladění jednotlivých programů.Vcelku dobře se dají sledovat Prima i Nova-ČT 1 je již horší,ale se zatnutými zuby bych to vydejchal ,ale ČT 2 zrní neuvěřitelným způsobem.Zkoušel jsem adaptivní ladění... fine doladění-ale výsledek nezměněn.
-Může mi někdo poradit,zda při použití jiné aplikace (např.ATV200) -budu schopen doladit i ručně ,popř.čím by to mohlo být ...?
-Lze tuto aplikaci používat s Leadtek WinFast PVR2000 ?
-Bude chodit dálk.ovládání?

Zdroj signálu společná anténa-koax.kabel- TV rozbočovač (kovový pasiv.) - na norm.TV je obraz samozřejmě OK.
Ivo Mašek (10205)|8.2.2005 19:26
ale ČT 2 zrní neuvěřitelným způsobem.
Pro tv kartu slabý signál (tv karty jsou velice citlivé - jakmile je slabší signál, který klasická tv ještě zpracuje, karta již nikoli. Křivka střemhlav padá dolů - žádné postupné padání křivky u karet není, u klasických tv ano).
Rušení od zdroje a podobně, vypadá jinak.
KverulanD (2)|9.2.2005 08:07
Děkuji za odpověď - mohl by pomoci anténní zesilovač -píchnout ho mezi zdířku společné antény a koax.?
Ivo Mašek (10205)|9.2.2005 08:23
Mohl by pomoci. Chtělo by to si ho někde půjčit, pokud to bude možné. Na vyzkoušení.