Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Multimediální přehravač

farbitch (1)|8.6.2010 13:45
Ahoj,

chtěl bych si pořídit multimediální přehrávač, mám na něj pár nároků, co by měl umět/mít:

- pevný disk

- bezproblémové přehrávání FullHD videí (moc nerozumím těm frekvencím, nebo co to je, jednoduše mám přes rapid staženo pár BR dvd, který bych si chtěl dát na disk a pouštět to skrze onu krabičku)


- propojení s pc, aby bylo možno ty velký soubory přesouvat na ten disk….nejjednodušší by to bylo přes domácí wifi síť, ale jestli je to až moc velkej nárok, tak se holt spokojím propojením přes kabel

Ostatní srandy mě ani tak nezajímají, hledám zařízení, který můžu přenášet z jednoho místa na druhý a pouštět si tam filmy v té nejlepší možné kvalitě. Koukám taky hodně na HD anime, který je v mkv formátech s hardsubama…..
Ani nevím kolik to tak cenově může stát…známí má starší verzi popcorn hour a je stím maximálně spojený….. Ovšem když se podívám na ceny popcorn houru a ostatních produktů tak je tam rozdíl i 3-4 tisíc…a jak jsem psal, jde mi pouze o to pouštět si kvalitní obraz a o žádné speciální featurky mi moc nejde. Někdo mi ještě doporučoval Evolve Blade II….
Pytkin (7947)|8.6.2010 18:16
odporucam Xtreamer alebo este lepsie novy Xtreamer Pro