Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zesílení signálu

intel810 (27)|8.6.2010 08:02
Je to několik hodin co jsem zavrhl rozvody DBV-T v rodiném domě a rozhodl se pro satelitní příjem. Předem se omlouvám za své neznalosti v satelitních rozvodech. Hledal jsem na tomto fóru a jinde a nenašel odpověď na tyto otázky:
- zda existuje zesilovač satelitního signálu která má 4 x SAT vstup/výstup (doma budu mít monoblok na dvě družice s výstupem na 4 DVB-S přijímače)
- a nebo, zda existuje linkový zesilovač který se nenapájí externím zdrojem (snad Axing SVS 2-04), ale třeba proudem z DBV-S přijímače, pokud tedy přijímače DVB-S mají napájení zesilovačů
- a nebo, zda při použití kvalitních koaxiálních kabelů o předpokládaných délkách 10m, 15m a 25m je vůbec nutné použít zesilovač signálu.
rudlus (539)|8.6.2010 08:08
[quote=intel810;285038]Je to několik hodin co jsem zavrhl rozvody DBV-T v rodiném domě a rozhodl se pro satelitní příjem. Předem se omlouvám za své neznalosti v satelitních rozvodech. Hledal jsem na tomto fóru a jinde a nenašel odpověď na tyto otázky:
- zda existuje zesilovač satelitního signálu která má 4 x SAT vstup/výstup (doma budu mít monoblok na dvě družice s výstupem na 4 DVB-S přijímače)
- a nebo, zda existuje linkový zesilovač který se nenapájí externím zdrojem (snad Axing SVS 2-04), ale třeba proudem z DBV-S přijímače, pokud tedy přijímače DVB-S mají napájení zesilovačů
- a nebo, zda při použití kvalitních koaxiálních kabelů o předpokládaných délkách 10m, 15m a 25m je vůbec nutné použít zesilovač signálu.[/quote]

pri tebou pozaadovanych metroch ho netreba